Przesłanie na 6 urodziny

czwartek, 13 czerwca 2013

Z prawdziwą przyjemnością informuję Cię, że Psychorada obchodzi dzisiaj swoje 6 urodziny.

Z tej okazji postanowiliśmy przygotować coś wartościowego dla wszystkich naszych Klientów.
Sprawdź, jakie urodzinowe atrakcje czekają na Ciebie >>Kiedy ponad 6 lat temu po raz pierwszy wgraliśmy Psychoradę na serwer  i pokazaliśmy internautom to był dla mnie wyjątkowy dzień - spełnienie moich zawodowych marzeń. Po raz pierwszy na taką skalę udzielanie globalnej pomocy psychologicznej za pomocą internetu stało się faktem.Od samego początku głęboko wierzyłam, że będzie ona platformą niesienia pomocy dla wielu osób, dla których dostęp do tradycyjnego gabinetu psychologicznego jest z różnych powodów nieosiągalny. Tak też się stało. Każdego dnia otrzymujemy wiele listów od naszych Klientów,  których wdzięczność za tę możliwość wsparcia psychologicznego powoduje, że praca całego zespołu psychologów, seksuologa oraz osób z Biura Obsługi Klienta sprawia nam wiele satysfakcji. Cieszymy się, że nasza praca jest faktyczną pomocą iebie i wielu ludzi, którzy czują, że coś jest w ich życiu nie tak jak by chcieli, ale nie wiedzą jak to zmienić.


Naszą misją jest pomaganie ludziom w Polsce oraz za granicą osiągnąć spokój wewnętrzny, odnaleźć siebie, przełamać życiowy impas i niepowodzenia, dostarczając im rzetelnej wiedzy psychologicznej, jak również motywację do działania, żeby tę wiedzę od razu stosować w swoim życiu.

 

Jestem dumna z tego, że tak wiele osób nam zaufało i tak wiele skorzytało już z naszej pomocy. Świadczą o tym pozytywne opinie, które cały czas dostajemy od zadowoloncyh klientów. Cieszę się, że praca całego zespołu jest doceniania przez Ciebie i naszych pozostałych  Klientów. czytajac listy od osób, którym pomagamy, oraz wszelkie pozytywne opinie cieszymy się, ze dzięki Psychoradzie, każdego dnia pozytywnie wpływamy na życie inncyh ludzi. Cieszymy się, że możemy pomagać.To dzięki Wam zarówno ja jak i inne osoby w zespole już od 6 lat mogą spełniać swoje zawodowemarzenie. Dziękujemy Ci za to, że jesteś.


Z myślą o osobach, które są otwarte na swój rozwój osobisty, które cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalne  urodzinowe atrakcje, dzięki którym można udoskonalić różne obszary  swojego życia, a takze zasięgnąc fachowej porady specjalisty w urodzinowej cenie.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy osób, która świadomie kieruje swoim  życiem to wejdź tutaj >>Chciałabym, aby to, że nam się udało, sprawiło, że znajdziesz siłę do spełniania marzeń w sobie samym. To bardzo ważne, by robić w życiu to, co dla Ciebie przyjemne i dobre. Dlatego pozwalaj sobie spełniac marzenia.

 

Przesłanie, które towarzyszy mi w życiu od bardzo wielu lat, brzmi:

 

"Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne.
A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają.
Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli." - Paulo Coelho

 

To właśnie brak wiary w siebie, w swoje możliwości, oglądanie się za tym, co powiedzą o Tobie i Twoich działaniach inni ludzie, sprawia że często się blokujemy i nie robimy w życiu tego co dla nas ważne. A nawet najważniejsze. To uleganie presji własnych słabości czy presji osób trzecich sprawia, że nie rozwijamy skrzydeł tak mocno, jak moglibyśmy. Przez to nie rozwija się, a nawet traci się wiele talentów, które się posiada. 

 

Aby tego uniknąć przeczytaj co sądzi na ten temat jeden z najwybitniejszych współczesnych motywatorów Jim Rohn:

 

"Porażka nie jest pojedynczym, katastrofalnym wydarzeniem. Nie ponosisz jej tak nagle. Porażka to kilka błędów w ocenie sytuacji powtarzanych każdego dnia."

 

A zatem - wszystko co Ci się przydaża w Twoim życiu możesz zmienić i zaprojektować na nowo. Jeśli potrzebny Ci w tej drodze będzie ktoś, kto zawsze będzie po Twojej stronie, nie będzie Cie osądzać, ani krytykować, ale mocno wspierać na drodze do realizacji najlepszego dla Ciebie życia skorzystaj z naszej pomocy.

 

 

Pozdrawiamy Cię serdecznie

  • Aneta Styńska założycielka Psychorady
  • Psycholodzy - Paulina Maćkowska && Iwona Dziugieł & Barbara Stachyra-Gutek & Edward Jakubowicz & Karol Krzycki
  • Seksuolog - Anna Zawadzka
  • BOK - Agata Łęgowska
  • oraz Marcin Kwapuliński z Działu Technicznego, dzięki któremu to wszystko jest możliwe :)


PS W ramach świętowania naszych urodzin, co 6 osoba opłacająca zamówienie otrzymuje bezpłatną konsultację psychologa. Możesz wziąć także udział w konkursach i wygrywac nagrody :) >>

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.