Skoro ONA może TO i TY też możesz!

wtorek, 4 marca 2014

Schudnij do lata 5-12 kilo lub więcej
12 tygodni kursu on-line. Zyskasz wiedzę i poczucie
pewności siebie, co pomoże Ci zdrowo i trwale stracić zbędne kilogramy oraz nauczysz się, jak zdrowo się odżywiać. To dobry cel!

 


Wiele osób uskarża się, jak bardzo ich los doświadczył, jak bardzo im ciężko, jak bardzo sobie z tym czy tamtym nie radzą, jak bardzo rząd, mąż, kochanka, sąsiad czy pies sekretarki dał mu się we znaki. A tymczasem statystyki dowodzą, że sukces osiągają tylko Ci, którzy swoje siły z marudzenia przenoszą na konstruktywne działanie.

 

Poniżej bardzo osobisty, ciekawy artykuł Life & Business Coacha Kamili Rowińskiej, autorki 3 książek o dochodzeniu do celów, motywacji i stawaniu się tym kim się chce. To bardzo interesująca osoba, z jeszcze bardziej interesującą i jakże inspirującą historią osobistą.

 

Aneta Styńska
Psycholog
www.Psychorada.pl

 

PS  Stąd możesz pobrać w prezencie ćwiczenia wyznaczania celów z książki Kamili Rowińskiej

 

 

 


Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale"Był to czas kiedy wspinałam się do góry. Sięgałam po marzenia, realizowałam swoje cele, jadłam życie dużą łyżką...  Jesteś szczęściarą - słyszałam.

 

Niedawno życie zaczęło wystawiać mnie na próbę.

 

Zaczęło się od niespodziewanej śmierci Mamy. Po raz pierwszy pojawiła się tak wielka w moim sercu samotność. Chwilę później pojawił się guz piersi. Ogromne  przerażenie. Panika. Biopsja. Decyzja. Wycięty.  Dłużące sie w nieskonczoność oczekiwanie. Wyniki. Ulga. Chwila oddechu.  Badania kontrolne. Kolejna diagnoza. Trzy guzy. Niedowierzanie.  Złość. Strach. Słabość. Wycięte. Znów oczekiwanie na wyniki. Ulga.  Bez chwili oddechu.  Choroba Taty. Rak. Bezradność. Cierpienie. Śmierć Taty. Pojawiły się pytania o sens. Rezygnacja. Bez chwili oddechu przyszła separacja. Smutek. Samotność. Brak wiary w miłość. Poczucie małżeńskiej porażki. Zdrowotne komplikacje. Leczenie. Kolejna diagnoza. Cztery guzy. Łzy. Szczyt bezradności. Brak akceptacji. Dwa są już wycięte. Pozostaje oczekiwanie...

 

Nie było mnie z Wami ostatnio w takim wymiarze, do jakiego zdążyłam Was przyzwyczaić.  Może ja i jestem dzielna, ale nie aż tak;).  Potrzebowałam czasu, aby zaklimatyzować się w nowej sytuacji. Klimatyzuję się po cichu i w gronie najbliższych. I o tych najbliższych i tych dalszych również chciałabym teraz napisać.

 

Idąc przez życie, spotykasz po drodze wielu ludzi. (Mam to szczęście spotykać wielu wspaniałych). Niektórym pomagasz, niektórzy pomagają Tobie. Zawierasz znajomości, które z czasem awansują do rangi przyjaźni. I często nie zdajesz sobie sprawy z tego jak silna ona jest dopóty, dopóki nie przyjdzie w Twoim życiu taki czas, kiedy to Ty nie masz do zaoferowania nic więcej, poza kolejną smutną wiadomością.

 

Mówią, że  

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

 

Moje skrzydła nie tylko zapomniały. Wiele razy dano mi odczuć, że mój czas już się skonczył...

 

Jednak w ciągu ostatnich trzech lat dane mi było daru przyjaźni w szczególny sposób doświadczyć. Moi Przyjaciele - Ci wspaniali ludzie, przez cały ten czas byli przy mnie. Wspierali mnie. Pomagali mi przeskakiwać kolejne przeszkody, a nawet przeskakiwali je ze mną, gdy było to konieczne. Przypominali mi o moim miejscu na tym świecie, o moich marzeniach, ideałach, wartościach. Dodawali otuchy, częstowali uśmiechem, wypełniali trudne dni obecnością. Płakali razem ze mną, czekali na wyniki, szukali nowych rowiązań, aktywizowali, rozśmieszali, pomagali zrozumieć, zakceptować nową rzeczywistość... Dzięki Nim łatwiej mi było stawić czoła codzienności, uwierzyć w jutro.

 

Niesamowici w swojej dobroci i wrażliwości. To wielkie szczescie bylo Was spotkać na swojej drodze! 

Pomagaliście również Wy, drodzy Czytelnicy:) Bardzo dziękuję za Wasze wiadomości. Sprawiły mi wiele radości.

 

Magnus Holm, uczestnicząc w konferencji Briana Tracy wysłał do mnie sms'a :

"God gifts are always wrapped in a big problem and the gift is that you will learn a lot about yourself ".

 

Nauczyłam się o sobie przez ostatnie 3 lata więcej niż przez pozostałe 27. Dziś już potrafię docenić lekcję, którą dostałam, mimo iż jestem świadoma tego, że jeszcze się nie skonczyła.

 

Mimo to towarzyszy mi teraz spokój i siła we własne możliwości. Silniejsza niż kiedykolwiek zdarzyło mi się posiadać. Apetyt na życie. Nieprawdopodobny. Wiara, że sobie poradzę. Każdego dnia to uczucie wzrasta.

 

Można mieć piękny dom, najwspanialszy z samochodów i wszystkie materialne cuda świata, jednak to kim jesteś, co potrafisz, oraz ludzie, którzy Cię otaczają pozostanie na zawsze największą wartością w życiu.

 

Tak jest w moim. Dzięki Wam czuję się szczęściarą!

 

Dziękuję ;)
Kamila RowińskaPolecamy Terapię dla par

 

Zajęcia prowadzi psycholog Paulina Maćkowska specjalizująca się
w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Każdy kto zdecyduje się na udział w pierwszych zajęciach do końca lutego otrzyma GRATIS 2 ebooki

1. "Wywiad z seksuologiem" Anną Zawadzką - z najpopularniejszymi pytaniami internautów o sprawy intymne dotyczące relacji na randkach podczas pierwszych spotkań.

2. "Komunikacja w małżeństwie" - ebook opisujacy podstawowe zasady komunikacji, które ułatwiają wzajemne codzienne porozumiewanie się partnerów, a tym samym wpływają na polepszenie jakości związku.

Więcej informacji>

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.