Specjalne ZAPROSZENIE do wizyty u psychologa

poniedziałek, 24 września 2012

psycholog online

W ostatnich latach zapotrzebowanie na usługi psychologiczne wzrosło tak bardzo, że mogłoby się wydawać, iż Polacy wyzbyli się już oporu przez „chodzeniem do psychologa".

W świadomości większości ludzi psycholog jest specjalistą podobnym do wielu innych zawodów, takich jak doradca podatkowy, konsultant biznesu czy dietetyk.


Podobnie jak nie znając się na finansach, zwracamy się po pomoc do eksperta w tej dziedzinie, tak do psychologów zgłaszają się wszyscy, którzy dostrzegają braki kompetencyjne w którymś z obszarów z zakresu psychologii.

 

I właśnie dlatego zapraszam Cię do Psychorady:

Tylko w tym tygodniu polecam Ci specjalne NISKIE ceny na nasze usługi:

 

 

lub

 

Obecnie obserwuje się silną tendencję do powierzania coraz większej ilości obszarów życia osobom, które się na nich znają. Jest to jak najbardziej zrozumiałe choćby z uwagi na fakt, że jesteśmy coraz bardziej zajęci, co przekłada się na brak czasu na zdobywanie takiej wiedzy na własną rękę. Oczywiście w wielu przypadkach możemy samodzielnie nauczyć się teorii z literatury, ale nie ma się co oszukiwać - nie będziemy biegli we wszystkim. Z tego powodu warto korzystać z wiedzy specjalistów, którzy niezbędną wiedzę już posiedli, a dzięki doświadczeniu są w stanie zaoferować rozwiązanie szyte na miarę. W ten sposób nie tylko zaoszczędzimy czas ale też zyskamy informacje stricte na temat, który nas dotyczy.

 

Dobra wola nie wystarczy

Czasami może nam się wydawać, że w problemach nic nie zastąpi rozmowy z przyjacielem. I jest to prawda - wsparcie bliskiej osoby jest niezbędne w procesie zmagania się z trudnościami. Jednak w wielu sytuacjach przyjaciel nie będzie mógł udzielić profesjonalnej pomocy, której dana osoba oczekuje.Co więcej, bliskie osoby mogą utrudniać znalezienie rozwiązania ze względu na zaangażowanie emocjonalne i brak obiektywizmu.

 

Psycholog poza dystansem umożliwiającym chłodny ogląd sytuacji, z założenia nie ocenia. Cokolwiek się więc dzieje, osoba szukająca pomocy nie musi się obawiać osądów, czy prawienia morałów.

 

Zadaniem psychologa jest zdiagnozowanie problemu lub obszaru do pracy u klienta (którego nierzadko początkowo sobie nie uświadamia), a następnie dobór optymalnych metod postępowania.

 

Umysł w promieniach RTG

Jedną z obaw dotyczących wizyt u psychologa jest błędne przeświadczenie, że specjalista ten wie o nas już wszystko, zanim jeszcze zdążymy cokolwiek powiedzieć. Czasami ludzie skrywający różne sekrety przed innymi, zwyczajnie boją się „zdemaskowania".

 

Prawda jest taka, że o ile mowa niewerbalna jest silnie oddziałującym przekazem, o tyle nie jedynym i dopóki klient nie powie z czym przychodzi, dopóty psycholog nie będzie o tym wiedział. Warto też pamiętać, że zgodnie z ustawą o zawodzie psychologa, specjalistę obowiązuje dyskrecja, dlatego można mieć pewność, że nic co zostanie powiedziane w gabinecie lub gabinecie online nie wyjdzie poza diadę psycholog-klient. W przypadku pracy grupowej, tajemnica obowiązuje całą grupę szkoleniową, czy terapeutyczną.

 

To trochę tak jak z wizytą u lekarza - nie każdy lubi do niego chodzić, ale zaniedbania w kwestii zdrowia mogą nieść za sobą bardzo niepożądane skutki. Zdrowie psychiczne jest równie ważne, a brak reakcji na niepokojące objawy może nas dużo kosztować w przyszłości. Przykładem jest chroniczny stres w środowisku pracy, którego na czas nie zrównoważymy odpoczynkiem i stosowaniem świadomych technik radzenia sobie ze stresem może skutkować różnego rodzaju nerwicami, czy wypaleniem zawodowym.

 

Życzenia nie bez pokrycia

Coraz częściej usługi psychologiczne są zamawiane jako prezenty dla bliskich, rodziny, współpracowników. Trening antystresowy, czy szkolenie z zarządzania czasem może ucieszyć zarówno ucznia, jak i managera. Korzyści z indywidualnej konsultacji lub wielomodułowego szkolenia mogą przyczynić się do poprawy jakości życia, a zarazem zwiększenia satysfakcji na polu prywatnym i zawodowym.

 

Tego typu prezent jest idealnym uzupełnieniem życzeń: „zdrowia, szczęścia i pomyślności", gdyż konsultacje, szkolenia i warsztaty pomagają odzyskać kontrolę nad własnym życiem i zaplanować je zgodnie z własnymi pragnieniami.

 

  • Nie radzisz sobie ze stresem?
  • Masz lęki?
  • Problemy w pracy?
  • Zaburzenia odżywiania? 
  • Kłopoty z partnerem?
  • Nieśmiałością?
  • Uporczywe bóle bez podłoża organicznego? A
  • lbo dziecko z niską samooceną lub kłopotami w nauce?


    W tych i wielu innych problemach otrzymasz wsparcie psychologiczne, a także rzetelną pomóc specjalisty.

 

Zapraszam do Psychorady:

Tylko w tym tygodniu polecam Ci specjalne NISKIE ceny na nasze usługi:

 

 

 

lub

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Magda Urbanek-Hudziak
psycholog
Psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.