Świąteczne Promocje

czwartek, 17 grudnia 2015

promocja świąteczna

 Święta już niebawem. I choć Boże Narodzenie to święto bardzo rodzinne, coraz mniej czasu poświęcamy sprawom naszej duszy. W listopadzie i w grudniu myślimy bardzo racjonalnie, ale głównie o finansach. Przeliczamy na co starczy nam pieniędzy, a na co nie i jakie prezenty kupić najbliższym. Praca nad samym sobą i nad własną duszą schodzi na dalszy plan. Atmosfera świąteczna znika w pogoni za prezentami, za najładniejszą choiną i najlepszymi śledziami w sosie salsa. A przecież nie to jest najważniejsze.

Pomyśl o sobie, o swoich prawdziwych potrzebach, o potrzebach swoich bliskich, o tym co może Wam pomoc zbliżyć się do siebie, aby stać się rodziną przez duże R, a nie grupą sfrustrowanych ludzi siedzących przy jednym stole, marzących by jak najszybciej od niego odejść i oddalić się do swoich laptopów czy komórek.

Pomożemy Ci w tym.

Robiąc zakupy w grudniu za kwotę 100 zł
otrzymasz gratis
konsultacje z wybranym specjalistą, książkę, ebooka lub szkolenie.

Internetowy Program Zmiany Osobistej nie jest objęty tą promocją!

 

 

 

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.