Testy psychologiczne, diagnoza, opinie, terapia po wypadku : Lipiec 2018

piątek, 27 lipca 2018

Witaj, opowiem Ci szybko o 4 zmianach, które zaszły w Psychoradzie w lipcu, i pokażę jakie korzyści Ci dają.

 

 Testy psychologiczne | Pełna diagnoza psychologiczna

NOWOŚĆ

 

Testy psychologiczne odgrywają znaczącą rolę w rozpoznawaniu zaburzeń psychicznych, a także preferencji zawodowych, osobowościowych i temperamentalnych. Obecnie możemy wykonywać zdalnie przez internet ponad 20 różnych testów psychologicznych. Są to oryginalne testy, aprobowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Po zrobieniu testu w ciągu 2-3 dni uzyskasz dokładną analizę wykonaną przez psychologa klinicznego. 

Korzyść dla Ciebie: Jeszcze bardziej profesjonalne usługi, testami uznanymi zarówno
w Polsce jak i zagranicą. Dietetyk


Po 2 letniej przerwie wznawiamy konsultacje dietetyczne dla osób nastawionych na obniżenie wagi lub nauczenie się zdrowych nawyków żywieniowych. Chcesz schudnąć 10 kilo lub więcej? Przy pomocy specjalisty stanie się to realne.

Korzyść dla Ciebie: Możliwość zadbania o swoje zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie.

 

 

 Coaching po wypadku samochodowym

NOWOŚĆ


1. Rozpoczęliśmy współprace z terapeutą, który specjalizuje się we wspieraniu osób po ciężkich urazach >

2. Osobom po wypadku oferujemy również przygotowanie Opinii psychologicznej na potrzeby towarzystw ubezpieczeniowych. Koszt przeprowadzenia diagnostyki i wystawienia opinii powinien zostać w całości zwrócony przez ubezpieczyciela.

Korzyść dla Ciebie: uzyskasz profesjonalną diagnozę w kierunku PTSD, zaś koszt konsultacji zostanie ci zwrócony.

Pozdrawiam Cię wakacyjnie  :)
Aneta Styńska
Właścicielka Psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.