Waga prawdę Ci powie

środa, 20 lutego 2013

odchudzanie i dieta"Od pół roku nie ćwiczyłam z powodu kontuzji kolana. Przybyło mi trzy kilogramy" - przyznała odważnie Grażyna Dobroń dziennikarka popularnej "Trójki" Polskiego Radia.

 

A że luty to doskonały czas na oczyszczenie ciała przed wiosną, ekspertka do poleca wizytę w centrach wellness. Można tam (często za darmo) sprawdzić podczas jednego krótkiego badania, co wchodzi w skład naszego ciała, ile mamy wody, ile mięśni, ile tkanki tłuszczowej, jaka jest kondycja naszych kości.

Posłuchaj, czego Grażyna Dobroń dowiedziała się podczas takiego badania:


 

Jeśli Ciebie również to interesuje to możesz spotkać się online na skypie z Anetą Styńską lub trenerką fitness i wellness Agatą Owsianik (absolwentka AWF w Warszawie w zakresie zdrowego odżywiania i otyłości).

Przyjmujemy zapisy na spotkania w MARCU:

  • 25.02. poniedziałek - 29 marca piątek
  • w godzinach 9:30-15:00 oraz 17:00-19:00.

Spotkanie trwa 45-60 minut i jest oczywiście BEZPŁATNE.

 

Na takim spotkaniu przeprowadzany jest Bilans Formy, dzięki któremu personalizujemy program dietetyczny pod względem:

  • zapotrzebowania organizmu na wodę,
  • białko i kalorie
  • oraz jeśli otrzymamy fotografię sylwetki (przodem, profilem i samą twarz) określamy cykl metaboliczny sylwetki, który ma duży wpływ na to czemu tyjemy i czemu w tych, a nie innych miejscach.

Zapisy

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to proszę o e-mail na  adres kontakt@psychorada.pl i określ w nim:

  • preferowane przez Ciebie godzin Skypa
  • podanie swojej nazwy na Skypie 

I to wszystko :) Szczuplejsza sylwetka może być Twoja już na wiosnę :)

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.