Walczymy z przesądami

wtorek, 31 sierpnia 2010

Piątek 13-go to dzień uznawany za szczególnie feralny i nieszczęśliwy. Ale nie w Psychoradzie. Postanowiliśmy pokazać, że nawet z tak starym przesądem jak ten można skutecznie walczyć.

I właśnie dlatego już od dzisiaj zamawiając dowolne szkolenie lub konsultacje dodatkowo otrzymasz GRATIS 1 konsultację psychologa lub seksuologa.

 

Co mam zrobić aby otrzymać GRATIS?

   W dniu 13-go dowolnego miesiąca zamów dowolny produkt z tej strony >>

  Po opłaceniu i aktywowaniu usługi napisz do nas e-mail na adres kontakt(małpka)psychorada.pl podając w temacie e-maila -> 13, a w treści czy wybierasz konsultacje psychologa czy seksuologa.

  Prześlemy Ci kupon rabatowy o wartości 100% na wybraną przez Ciebie konsultację.A zatem - spraw aby piatek 13-go był dla Ciebie szczęśliwy. Wejdź na tę stronę, zamów produkt który Cię interesuje i odbierz swój GRATIS! >>

Miłego dnia :)

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.