Zaczynamy Święta 2013 w Psychoradzie

piątek, 13 grudnia 2013

Już od dzisiaj tj. 13 grudnia zaczynamy sezon świątecznych okazji. Mam nadzieję, że będziesz tu często zaglądać, bo warto!

 

Co 2-3 dni nasza świąteczno-noworoczna oferta promocyjna będzie się powiększać. Warto być na bieżąco (czytaj dalej, aby prawdzić, co ciekawego przygotowalismy na dzisiaj :).

 

Życzę Ci aby okres przedświąteczny był pełen spokoju
Aneta Styńska
Założycielka Psychorada.pl

 

#5
Bony prezentowe

 

Bon Podarunkowy Psychorada.pl

Szczególnie polecamy Twojej uwadze bony prezentowe. Jeśli nadal nie wiesz CO podarować swoim bliskim możesz od razu zdecydować się podarować Bon Prezentowy o wartości:
50 zł i 100 zł.

 

Dzięki niemu obdarowana przez Ciebie osoba sama wybierze, czy woli porozmawiać z psychologiem, seksuologiem i pozbyć się swoich trosk w sposób bezpośredni czy może pokonać stres i zyskać energię i witalność dzięki udziałowi w kursach lub szkoleniach online. Co więcej podczas trwania Świąt obowiązują specjalne promocje cenowe np.

albo jeszcze większa okazja


A Bonu Prezentowego można użyć do każdego produktu i usługi ;)

 

 

 

#4
Wyślij e-kartkę świąteczną

wyślij świąteczną e-kartkę

Każdy lubi dostawać szczególne życzenia, ale nie każdy ma w sobie tyle odwagi by je osobiście powiedzieć. Właśnie dlatego, nasza Czerwona Bombka powysyła e-kartki dla Ciebie.

  • Wystarczy wejść na stronę
  • wpisać e-mail osoby, którąś chcesz obdarować żyzceniami
  • wybrać wzór
  • i gotowe ;)

 

Kliknij i wysyłaj e-kartki komu tylko chcesz >>

 

 

 

#3
Pakiet Wzmacniający Nastrój

Pakiet wzmacniający nastrój składa się z wybranych produktów, których głównym celem jest pomoc w pozbyciu się obniżonego nastroju.

W promocji świątecznej
cena tylko 107 zł
czyli 52% taniej

Za cały pakiet po normalnych cenach byłoby to aż  225 zł  

Dowiedz się więcej>

 

 

 

#2

 

Dla Twojej wygody rozróżniliśmy 3 rodzaje pomocy psychologicznej, której udzielamy on-line. Zakres i forma naszej pomocy w zależności od wybranego przez Ciebie rodzaju porady czy konsultacji będzie inna. Wynika to stąd, że po kilku latach działalności (od 2007 r) widzimy różnicę w zapytaniach i problemach z którymi zgłaszają się nasi Klienci.  To rozróżnienie ma na celu ułatwić Ci decyzję co napisać i w jakiej formie.

 

U NAS DOSTANIESZ WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ!

Zamawiasz 3, a dostajesz 4 konsultacje
u psychologa i seksuologa
e-mailem, na skypie i na chacie.

50 lub 70 zł zawsze zostanie w Twojej kieszeni.

 

 

 #1

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.