Mój facet onanizuje się przez sen

czwartek, 10 lutego 2011

:: Problemy w związku? Koniecznie wejdź na tę stronę >

 

Problem:

Zdarzyło mi się kilkakrotnie obudzić w nocy i zauważyć, że mój facet onanizuje się! Wyglądało to jakby robił to przez sen... nie pamiętał też niczego następnego dnia rano gdy go o to zapytałam. Czy to możliwe? że on to robi przez sen, nieświadomie, czy kłamie mi w żywe oczy, że nie wie o czym mówię?”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Ludzie miewają często sny o treści erotycznej. W trakcie marzenia sennego może dojść do pobudzenia seksualnego czyli erekcji oraz wytrysku nasienia. Niektórzy podczas snu podejmują także zachowania seksualne w celu zaspokojenia potrzeby. Polegają one na ocieraniu się czy stymulowaniu narządów płciowych. Zjawisko to jest spotykane jest rzadko, jednak występuje. Zazwyczaj po przebudzeniu osoba nie pamięta czynności, którą wykonywała a często także samego snu, który wzbudził potrzebę.


Rozumiem, że sytuacja ta może wywoływać u Pani frustrację, niemniej jednak warto spróbować zrozumieć partnera. Zapewne odczuwa on wstyd i zażenowanie zachowaniem, na które nie ma bezpośredniego wpływu. Z pewnością przyda mu się Pani wsparcie i wyrozumiałość.

 

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.