Porównuję się do jego eks

sobota, 12 lutego 2011

::  Weź udział w walentynkowej wojnie na buziaki - Dziewczyny kontra chłopaki  >>

 

Problem:

Mój mężczyzna miał już wiele kobiet przede mną. Trudno mi się z tym pogodzić. Nie wiem jak go zaskoczyć, bo pewnie wszystkiego już próbował, do tego boję się, że ma tak duże porównanie, że nie wypadam w łóżku najlepiej. Jak sobie z tym poradzić?.”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Na szczęście w populacji ludzkiej występuje ogromna różnorodność. Ludzie różnią wyglądem, temperamentem, cechami charakteru. To sprawia, że każdy z nas jest inny i każdy coś innego wnosi do społeczeństwa, w którym żyje, do rodziny, którą tworzy i wreszcie do związku partnerskiego, który buduje. Ta różnorodność sprawia także, iż każde doznanie seksualne, nawet, jeśli z technicznego punktu widzenia podobne, w rzeczywistości różni się w zależności od partnera.

Ciepłota Pani ciała, jego odcień, powierzchnia, budowa, zapewne różni się od ciał innych kobiet dostarczając zupełnie nową gamę doznań podczas kontaktu fizycznego.

Ale przecież nie o ciało tylko chodzi, także o sposób przyjmowania doznań seksualnych, sposób dawania przyjemności partnerowi. Zdaje się, że najlepiej „wypada się” będąc sobą.

Naturalność, spontaniczność i indywidualność sprawiają, że seks nabiera nowych walorów, staje się wyjątkowy i nieporównywalny z wcześniejszymi doświadczeniami, dlatego że każdy człowiek będąc sobą jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Proszę pamiętać także, iż partner również może odczuwać obawy przed kontaktem fizycznym z Panią. Mogą one dotyczyć Pani wymagań wobec niego, w związku z jego bogatym doświadczeniem i nabytymi umiejętnościami. 

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.