Przygotowanie eleganckiej randki

środa, 9 lutego 2011

::  101 kreatywnych randek - sposób na zwalczenie rutyny w związku  >>

 

Poleca Maciej Michałowski autor e-poradnika "101 kreatywnych randek"

 

Elegancka randka kojarzy się przeważnie z wytworną drogą restauracją, kolacją przy świecach, szampanem i... dużym rachunkiem. Nie zawsze tak jednak musi być. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i zapału.

Drogą restaurację zastąpi nasza własna kuchnia i będzie to miejsce, w którym zdecydujecie się spędzić resztę wieczoru.

Wszystko ładnie sprzątamy. Stół nakrywamy z największą starannością: talerze, eleganckie kieliszki, sztućce, serwetki, kwiaty, świece. Staramy się doprowadzić do takiego stanu by nasze mieszkanie nie odbiegało standardem od wnętrz restauracji Hilton.

Drugą kwestią będzie smaczna kolacja. Nie musimy być mistrzami kuchni, aby wypaść oszałamiająco. W tym celu bardzo ważne, żebyśmy zadbali o sposób podania serwowanych przez nas specjałów. Jeśli będziemy mieli to na uwadze to nawet naleśniki będą wyglądały ekskluzywnie.

Jeszcze tylko popracujemy nad odpowiednim klimatem, zapalając świece, włączając odpowiednią muzykę (osobiście polecam jazz, jest wyjątkowo nastrojowy), a także właściwie się ubierając.

Nie zapominajmy także o dobrych manierach, które w tym wypadku stanowią bardzo ważny punkt dla powodzenia całej randki – w końcu ma być elegancka! Odsunięcie krzesła kobiecie, podanie posiłku, słownictwo, to wszystko będzie miało wpływ na ogólne wrażenie.

Dobrze jest sobie zaglądnąć do podręcznika savoir vivre, na pewno jest tam kilka ciekawych informacji, którymi będziemy mogli zabłysnąć przed naszą sympatią.

Ah, no i nie płacimy wielkiego rachunku, jak w przypadku wizyty w drogiej, eleganckiej restauracji, co jest wielkim plusem tego pomysłu.

 

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty?
Zadzwoń do nas +48 798 605 338 lub wyślij SMS.

 
Aneta Styńska - ZnanyLekarz.pl Łukasz Choinkowski - ZnanyLekarz.pl Alicja Krawczyk - ZnanyLekarz.pl
Anna Jabłońska - ZnanyLekarz.pl

Hanna Świerczewska
psycholog,psychotraumatolog, psychoonkolog

Barbara Wysocka
psycholog, terapeuta SFBT

 

   

Obecnie nie przyjmuje nowych klientów

Magdalena Kowalska - ZnanyLekarz.pl

 Obecnie nie przyjmuje nowych klientów

Ewa Ambroziak
psycholog, coach

 

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty?

 • zadzwoń do nas

  +48 798 605 338

  (oddzwaniamy na nieodebrane połaczenia)
  lub +48 782 765 646 
 • lub wyślij SMS
 • albo zadzwoń korzystając z bezpłatnego połączenia
  (niebieska słuchawka w dole strony)

Jeśli od razu nie odbierzemy - oddzwonimy

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.