Od czego zacząć

W imieniu swoim i wszystkich osób tworzących serwis Psychorada.pl obiecuję Ci dołożyć wszelkich starań, aby uczynić Twoje życie lepszym i przyjemniejszym, tak bardzo jak będzie to możliwe. Wszystkim specjalistom współpracującym z nami zależy nam na tym, abyś każdego dnia stawał się szczęśliwszym człowiekiem.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie wiesz, co teraz zrobić posłuż się poniższą ściągawką:

 

Przy każdym zamówieniu - czy to konsultacji, czy szkolenia - przysługuje Ci GWARANCJA SATYSFAKCJI. Mówiąc krótko, Twoje zamówienia u nas, są całkowicie pozbawione ryzyka. Każdemu klientowi przysługuje 10-dniowa Gwarancja Satysfakcji, dzieki której może zarządać zwrotu pieniędzy. W tym celu wystarczy napisac do nas email na adres kontakt(małpka)psychorada.pl i podać powód rezygnacji. Po otrzmaniu emaila od klienta dokonujemy zwrótów tym samym kanałem płatniczym z którego było opłacone zamówienie.

 

W imieniu swoim i całego zespołu Psychorada.pl serdecznie Cię pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania naszego serwisu. Na tej stronie dowiesz się więcej o naszych produktach.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.