Od czego zacząć

W imieniu swoim i wszystkich osób tworzących serwis Psychorada.pl obiecuję Ci dołożyć wszelkich starań, aby uczynić Twoje życie lepszym i przyjemniejszym, tak bardzo jak będzie to możliwe. Wszystkim specjalistom współpracującym z nami zależy nam na tym, abyś każdego dnia stawał się szczęśliwszym człowiekiem.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie wiesz, co teraz zrobić posłuż się poniższą ściągawką:

 

Przy każdym zamówieniu - czy to konsultacji, czy szkolenia - przysługuje Ci GWARANCJA SATYSFAKCJI. Mówiąc krótko, Twoje zamówienia u nas, są całkowicie pozbawione ryzyka. Każdemu klientowi przysługuje 10-dniowa Gwarancja Satysfakcji, dzieki której może zarządać zwrotu pieniędzy. W tym celu wystarczy napisac do nas email na adres kontakt(małpka)psychorada.pl i podać powód rezygnacji. Po otrzmaniu emaila od klienta dokonujemy zwrótów tym samym kanałem płatniczym z którego było opłacone zamówienie.

 

W imieniu swoim i całego zespołu psychorada.pl serdecznie Cię pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania naszego serwisu. Na tej stronie dowiesz się więcej o naszych produktach.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.