Czytaj bloga i przezwyciężaj swoje problemy

środa, 15 sierpnia 2018

Na blogu Psychorady opublikowaliśmy już setki artykułów doradczych, dotyczacych sparw psychologicznych, seksuologicznych, dietetycznych, związków i coachingu życiowego, a liczba ta wzrasta co tydzień. Zapraszamy Cię do przeglądania!


Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat poszczególnych usług, terapii czy doradztwa, możesz zadzwonić do nas bezpłatnie. Wystarczy wejść na stronę Psychorady i skorzystać z bezpłatnego połaczenia.


Wyzwania życiowe są trudne, zwłaszcza gdy trzeba mierzyć się z nimi w pojedynkę. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz być sam na sam ze swoim problemem. Pomoc jest w zasięgu ręki. Oferujemy Ci w pełni licencjonowanych psychologów, seksuologów i coachów na poziomie magisterskim i doktoranckim, którzy mają różnorodne doświadczenia kliniczne, w tym doradztwo zawodowe, terapię małżeńską, indywidualną, coaching życiowy, terapię PTSD, terapię dziecięcą, poradnictwo rodzinne, ADHD, diagnostykę i inne.

W Psychoradzie wierzymy, że każdy człowiek ma potencjał, aby rozwijać się.
Nasi specjaliści oferują Ci usługi doradcze i coachingowe na najwyższym poziomie, w tym pomoc w depresji, lęku, związkach, karierze zawodowej i innych wyzwaniach, które niesie ze sobą życie.

Zależy nam na tym, aby udało Ci się znaleźć pomoc, motywację lub informacje, których szukasz.
Czekamy na Ciebie.
Chcemy Ci pomóc!

Tutaj możesz umowić się na spotkanie z psychologiem online >

Nasi specjaliści

Aneta Styńska
Aneta Styńska
Psycholog
Psychoterapeuta
Trener żywienia
Diagnostyka
Anna Jabłońska
Anna Jabłońska
Psycholog
Seksuolog
Psycholog dziecięcy
Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk
Psycholog
Doradca zawodowy
Praktyk terapii BSF
Diagnostyka
Hanna Świerczewska
Hanna Świerczewska
Psycholog
Psychotraumatolog
Psychoonkolog
Łukasz Choinkowski
Łukasz Choinkowski
Psychoterapeuta
Barbara Wysocka
Barbara Wysocka
Psycholog
Terapeuta SFBT
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.