Depresja w lecie?

czwartek, 9 sierpnia 2018

To, że życie nie zawsze jest różowe, wie nawet przedszkolak. Ale co zrobić w sytuacji, gdy pewnego dnia otwierasz oczy i widzisz, że szarość zalała Twoje życie? Kiedy to się stało? Czy to były tygodnie ustępstw na rzecz innych osób? Miesiące? Czy lata?

Większość życia psychicznego człowieka toczy się w jego podświadomości. Nawet jeśli wydaje się, że jest inaczej.  I właśnie dlatego później tak wiele razy ludzie zadają sobie pytania:

  • Dlaczego czuję się właśnie tak?
  • Dlaczego daną sytuację tak przeżywam?
  • Czy to ma związek z moimi wcześniejszymi doświadczeniami?
  • A jeśli tak, to jaki?
  • Jak mogę to zmienić?

Samemu ciężko jest odnaleźć odpowiedzi na te pytania. To rola specjalisty, który fachowo pomaga zrozumieć to, co przez lata było ukryte w podświadomości lub celowo do niej spychane. Psycholog pomaga klientowi dotrzeć do samego siebie, do sedna problemów i uporać się z nimi.

Świadomość tego, że można wyjść z kryzysu życiowego, daje wielką siłę do działania, buduje poczucie własnej wartości (często zrujnowane) i pomaga stawić czoła trudnościom, które do tej pory wydawały się nie do pokonania.

Mów (lub pisz) o swoich odczuciach, nawet jeśli słowa te wydają się z trudnością przechodzić Ci przez gardło. Konfrontacja z problemami emocjonalnymi bywa trudna i może doprowadzić do łez nawet największego  twardziela. To nic złego. Wszystko co jest omawiane podczas konsultacji, objęte jest tajemnicą lekarską. Zachowujemy absolutną dyskrecję. Dlatego decydując się na spotkanie terapeutyczne jesteś całkowicie bezpieczny.


Psychorada oferuje Ci szeroki zakres pomocy

 

Konsultacje

 

 

Szkolenia >

Inne


Zarezerwować e-wizytę możesz poprzez stronę – 24h / 7 dni w tygodniu.

Dzięki spotkaniom z trenerami dowiesz się co musisz zrobić, żeby zmienić swoje myślenie, otrzymasz inspirację i motywację do zmiany stylu życia, zmienisz patrzenie na siebie, a także zyskasz umiejętności i konkretne wsparcie w realizacji swoich zamierzeń i postanowień.

 

Zapraszamy :)

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.