Zaczynamy Święta 2013 w Psychoradzie

piątek, 13 grudnia 2013

Już od dzisiaj tj. 13 grudnia zaczynamy sezon świątecznych okazji. Mam nadzieję, że będziesz tu często zaglądać, bo warto!

 

Co 2-3 dni nasza świąteczno-noworoczna oferta promocyjna będzie się powiększać. Warto być na bieżąco (czytaj dalej, aby prawdzić, co ciekawego przygotowalismy na dzisiaj :).

 

Życzę Ci aby okres przedświąteczny był pełen spokoju
Aneta Styńska
Założycielka Psychorada.pl

 

#5
Bony prezentowe

 

Bon Podarunkowy Psychorada.pl

Szczególnie polecamy Twojej uwadze bony prezentowe. Jeśli nadal nie wiesz CO podarować swoim bliskim możesz od razu zdecydować się podarować Bon Prezentowy o wartości:
50 zł i 100 zł.

 

Dzięki niemu obdarowana przez Ciebie osoba sama wybierze, czy woli porozmawiać z psychologiem, seksuologiem i pozbyć się swoich trosk w sposób bezpośredni czy może pokonać stres i zyskać energię i witalność dzięki udziałowi w kursach lub szkoleniach online. Co więcej podczas trwania Świąt obowiązują specjalne promocje cenowe np.

albo jeszcze większa okazja


A Bonu Prezentowego można użyć do każdego produktu i usługi ;)

 

 

 

#4
Wyślij e-kartkę świąteczną

wyślij świąteczną e-kartkę

Każdy lubi dostawać szczególne życzenia, ale nie każdy ma w sobie tyle odwagi by je osobiście powiedzieć. Właśnie dlatego, nasza Czerwona Bombka powysyła e-kartki dla Ciebie.

  • Wystarczy wejść na stronę
  • wpisać e-mail osoby, którąś chcesz obdarować żyzceniami
  • wybrać wzór
  • i gotowe ;)

 

Kliknij i wysyłaj e-kartki komu tylko chcesz >>

 

 

 

#3
Pakiet Wzmacniający Nastrój

Pakiet wzmacniający nastrój składa się z wybranych produktów, których głównym celem jest pomoc w pozbyciu się obniżonego nastroju.

W promocji świątecznej
cena tylko 107 zł
czyli 52% taniej

Za cały pakiet po normalnych cenach byłoby to aż  225 zł  

Dowiedz się więcej>

 

 

 

#2

 

Dla Twojej wygody rozróżniliśmy 3 rodzaje pomocy psychologicznej, której udzielamy on-line. Zakres i forma naszej pomocy w zależności od wybranego przez Ciebie rodzaju porady czy konsultacji będzie inna. Wynika to stąd, że po kilku latach działalności (od 2007 r) widzimy różnicę w zapytaniach i problemach z którymi zgłaszają się nasi Klienci.  To rozróżnienie ma na celu ułatwić Ci decyzję co napisać i w jakiej formie.

 

U NAS DOSTANIESZ WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ!

Zamawiasz 3, a dostajesz 4 konsultacje
u psychologa i seksuologa
e-mailem, na skypie i na chacie.

50 lub 70 zł zawsze zostanie w Twojej kieszeni.

 

 

 #1

 

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.