Jak się kłócić

Polecamy:
1. Jak mieć udane związki - szkolenie video dla par

2. Komunkacja idealna - szkolenie MP3

3. Mowa ciała a sukces - video

4. Emocje pod kontrolą - video

5. Terapia dla par - Skype

6. Seksuolog - Skype

7. Couples therapy - Polish-English - Skype

8. Jak się madrze kłócić - artykuł >

9. Kłótnia z bezradności - artykuł >

 Jeśli w twojej rodzinie występuje wiele kryzysowych sytuacji w sferze relacji miedzyludzkich, problemów wychowawczych, psychologii dziecka i rodziny czy seksuologicznej to możemy ci pomóc.

  • Prowadzimy internetowe poradnictwo psychologiczne, seksuologiczne w tym diagnozę i terapię dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz doradztwo zawodowe.
  • Pracujemy z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.
  • Prowadzimy również wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju.
  • Wspieramy rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw.

Wybierz co cię interesuje
i zarezerwuj termin >

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.