Urodzinowa promocja!

Terapia rodzinna - Zamów ze zniżką! >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Oferta (skrócona)

 

Porównanie konsulatcji email i skype

 

Dla Twojej wygody rozróżniamy 2 rodzaje pomocy psychologicznej, której udzielamy on-line. Zakres i forma naszej pomocy w zależności od wybranego przez Ciebie rodzaju porady czy konsultacji będzie inna. Wynika to stąd, że po kilku latach działalności (od 2007 r) widzimy różnicę w zapytaniach i problemach z którymi zgłaszają się nasi Klienci.  To rozróżnienie ma na celu ułatwić Ci decyzję co napisać i w jakiej formie.

Określenie ilości stron w odpowiedziach naszych specjalistów przy poradzie e-mail nie oznacza, że porady krótsze będą kosztować mniej, a porady dłuższe - więcej. Podstawą jest bowiem nakład pracy, ktorą poświęca specjalista na rzetelną odpowiedź na zapytanie klienta, bez względu na to, czy odpowiedzią jest jedna strona, czy też pięciostronicowe opracowanie.

Wskazanie objętości ma jedynie za zadanie zapewnić, iż Psychorada nigdy nie udziela odpowiedzi na zapytania Klientów bez dogłębnego zbadania jego sytuacji, co z kolei znajduje wyraz w uzasadnieniu odpowiedzi. Uzasadnienie zawiera bowiem z reguły odniesienia do stanu faktycznego oraz do przemyśleń specjalisty. 

Konsultacja / sesja Skype

Psycholog> | Seksuolog> | Coach

Konsultacja / sesja e-mail podstawowa

Psycholog > | Seksuolog> 

Cena 189 zł

Cena 100 -129 zł

Przykład> 

Korzystając z rozmowy czy Video Skypa możesz porozmawiać o wszystkim, z czym masz problem, co jest dla Ciebie trudne, lub gdy potrzebujesz rozmowy w danym konkretnym momencie, lub gdy taka forma kontaktu jest dla Ciebie łatwiejsza.

Zostanie udzielona Ci niezbędna pomoc w ramach poruszanej przez Ciebie kwestii. To dobra forma pomocy, gdy Twój problem jest jasno sprecyzowany lub nie zawiera wielu wątków, a także gdy jest to sprawa nagła, która wydarzyła się niedawno. Gdy trudność jest większa lub nie masz jasno określonego problemu wybierz którąś z dwóch następnych propozycji pomocy.

Zgłaszając się po ten rodzaj pomocy, w ramach fachowej odpowiedzi otrzymasz dodatkowe materiały pomocne w zrozumieniu Twoich problemów w postaci fragmentów, opisów, opracowań z fachowej literatury lub przykładów ćwiczeń, dotyczące poruszanego przez Ciebie problemu. To bardzo ważne i pomocne z punktu widzenia lepszego zrozumienia trudności, z którą się zgłaszasz. To dobry rodzaj pomocy, gdy Twój problem jest złożony, zawiera dłuższy opis lub nie jesteś pewien, jaka forma pomocy powinna być Ci udzielona. Choć nie jest istotna ilość ston, na których otrzymasz odpowiedź, lecz ich jakość, to przykładowa odpowiedź może mieć kilka stron.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.