Seks z nakładką wibracyjną?

Chciałabym spróbować seksu z nakładką wibracyjną, ale mój facet twierdzi, że to uwłacza jego godności. Jak go przekonać?

Nakładka wibracyjna zakładana jest na penis. Dzięki swoim wypustkom oraz działaniu wibracyjnemu po włączeniu może zintensyfikować satysfakcję seksualną obojgu partnerom, choć zdaje się, że więcej przyjemności z jej zastosowania czerpie kobieta. Nakładka działa na baterię, zaopatrzona jest we włącznik, można jej używać z prezerwatywą lub bez, nie stanowi zabezpieczenia antykoncepcyjnego. Niektórym kobietom jej działanie przypomina działanie wibratora, inne nie dostrzegają różnicy między współżyciem z nakładką czy bez. Prawdopodobnie większej przyjemności urządzenie dostarcza w pozycjach ułatwiających stymulację łechtaczki.

Nakładka jest gadżetem seksualnym, którego głównym celem jest urozmaicenie życia seksualnego. A ponieważ ten akurat gadżet jest skierowany głównie do kobiet, może to wywołać w partnerze pewien opór wynikający z poczucia iż nie potrafi on sam zaspokoić Pani potrzeb w wystarczającym stopniu. Warto więc wyjaśnić partnerowi powód, dla którego chce pani wypróbować seks z nakładką wibracyjną. Jeśli powodem jest wprowadzenie urozmaicenia i zabawa wówczas można parter nie powinien wątpić w swoje umiejętności dostarczania Pani przyjemności. Może się także Pani umówić  z nim w ten sposób, że kolejnym razem wypróbujecie gadżet, który on sam wybierze i którego działanie będzie skierowane głównie na zintensyfikowanie jego przyjemności podczas seksu lub gry wstępnej.

 

Anna Zawadzka, seksuolog

 

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich artykułów, bezpłatnych konsultacji, darmowego narzędzia monitorującego zadowolenie z życia i satysfakcję seksualną, oraz gratisowe ebooki załóż bezpłatne konto na Psychoradzie. 

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.