Kto udziela odpowiedzi?

psycholog onlinePomoc, porady i konsultacje psychologa, seksuologa, coacha online

Konsultacji udzielają dyplomowani specjaliści. Poniżej znajdują się krótkie notki biograficzne.

Wybierz specjalistę, opłać e-wizytę i umów termin
lub zadzwoń do nas: +48 798 605 338

Na e-wizyty zapraszamy codziennie w godzinach 8:00 - 22:30.

Wybierz specjalistę z którym chcesz się umówić:
mgr Aneta Styńska psycholog, terapeuta dzieciecy, psychodietetyk, terapeuta par >
mgr Alicja Krawczyk psycholog, Praktyk Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowaniu na rozwiązaniu, doradca zawodowy >

mgr Anna Jabłońska seksuolog, psycholog, psycholog dziecięcy >

mgr Magdalena Kowalska psycholog, psychoprofilaktyk, Praktyk Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapii Brainspotting
dla dorosłych  i młodzieży >
mgr Hanna Świerczewska psycholog kliniczny, psycholog dzieci i młodzieży, psychoonkolog, psychotraumatolog, terapeuta uzależnień >
 mgr Łukasz Choinkowski terapeuta uzależnień >

mgr Barbara Wysocka psycholog, praktyk terapii SFBT >

Ile kosztuje wizyta?

Konsultacja indywidualna z psychologiem, seksuologiem, dietetykiem to koszt 200 zł, a do terapeuty par od 230 zł do 270 zł. Jeśli zdecydujesz się zakupić od razu 4 konsultacje skype otrzymasz łączny rabat 15%.

Psychooknkolog, psychotraumatolog, psycholog dziecięcy i inne specjalizacje 200 zł. Przy zakupie pakietu 15% taniej.

 

Nasi specjalisci

aneta styńska

Aneta Styńska
właścicielka Psychorada.pl

Psycholog
Terapeuta dzieci i młodzieży
Certyfikowany Terapeuta par

Dietetyk, trener żywieniowy

Umów wizytę >

 

 Prowadzi:

 

Na skróty: Aneta Styńska jest dyplomowanym psychologiem, z certyfikatem terapii dzieci i młodzieży oraz w trakcie cerytfikacji na terapeutę par.  Jest pomysłodawczynią, założycielką i szefową Psychorady.

 

Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, specjalistą ds. psychologii organizacji i stresu występującego w miejscu pracy.  Jest absolwentką pierwszego rocznika Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji. 
Ukończyła również SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia oraz Kurs Dietetyczny  w Wyższej Szkole Rehabilitacji, Terapię dzieci i mloidzieży w CBT.

Pracuje w założonej przez siebie w 2005 roku firmie Psychology Consulting, która jest właścicielem serwisu internetowego Psychorada.pl. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej, dietetycznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu.

Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoedukacji. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, problemów osobistych, trudności w związkach, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju.

Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w rożnych szkoleniach zawodowych lub rozwoju osobistego rocznie, a także czytając ogromne ilości książek i fachowych czasopism.

Jest autorką niezliczonych artykułów psychoedukacyjnych dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty, które publikuje głównie w Psychoradzie oraz w prasie internetowej.

 

Specjalizuje się w:

 • Poradnictwie psychologicznym
 • Psychoedukacji
 • Terapii par w kryzysie
 • Dietetyce w zakresie odchudzania
 • Problemach wychowawczych
 • Treningu asertywności, motywacji, rozwoju osobistego
 • Przeciwdziałaniu mobbingowi
 • Konsulatcji biznesowych w zakresie prowadzenia firm, szczególnie internetowych

W pakiecie taniej  >

 

lepsza praca, doradztwo zawodowe, psycholog online

Alicja Krawczyk

Psycholog
Praktyk Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowaniu na rozwiązaniu
Doradca zawodowy dla młodzieży i dorosłych

Umów wizytę >

 

 Prowadzi:

 

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Łódzkim.
Uzupełnia swoją wiedzę dodatkowo uczestnicząc w kursach i szkoleniach,  Obecnie w trakcie 3 letniego kursu terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu. 

Specjalizuje się w:

 • Terapii krótkoterminowej BSFT
 • Poradnictwie psychologicznym
 • Myśli samobójcze
 • Wsparcie osób w kryzysie
 • Problemy wychowawcze
 • Wsparcie dla rodziców
 • Trening asertywności, rozwój osobisty
 • Przewlekły stres
 • Żałoba i jej przeżywanie
 • Relaksacja
 • Doradztwo Zawodowe
 • Budowanie Indywidualnych Planów Działania
 • Planowanie kariery, wybór szkoły
 • Przygotowanie Biznesplanu

W pakiecie taniej  >

 

mgr Anna Jabłońska

 Psychoprofilaktyk, Psycholog-Seksuolog w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo behawioralnej,  Certyfikowany Terapeuta Środowiskowy

dla dorosłych, dla dzieci i  i młodzieży

Umów wizytę >

 

Prowadzi:

 

Jestem Psychologiem w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo - behawioralnej, Certyfikowanym Terapeutą Środowiskowym

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi, rodzinami a także z młodzieżą i dziećmi doświadczającycmi różnego rodzaju trudności. W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta.

 

WYKSZTAŁCENIE

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Absolwentka Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomomowych studiów z zakresu Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Certyfikowany Terapeuta Środowiskowy. Certyfikowana instruktorka masażu Shantala i Shantala Body Touch.  Ukończone liczne szkolenia i kursy doskonalące. 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie;  w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego  w Warszawie, w  Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia;  Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie;

 

OBSZARY PRACY

Pracuje głownie w obszarze  interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii wychowawczej, psychologii dziecka i rodziny. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży przejawiających zaburzenia zachowania i zaburzenia nastroju, psychoedukację, edukację seksualną oraz szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii, umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych i rozwoju osobistego. Prowadzi wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Wspiera rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw. Prowadzi zajęcia emocjonano - społeczne dla różnych grup wiekowych. Pracuje również z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.

 

USŁUGI

• konsultacje psychologiczne; • wsparcie psychologiczne; • interwencja kryzysowa; • relaksacja; • diagnoza i terapia dzieci i młodzieży; • instrukataże prowadzone dla rodziców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka; • instruktaż masażu Shantala (masaż niemowląt i małych dzieci) dedykowany rodzicom małych dzieci; • psychoedukacja; • edukacja seksualna; • warsztaty i szkolenia psychologiczne; • poradnictwo dla par; • diagnoza i terapia psychologiczno – seksuologiczna;

 

Zapraszam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę diagnoz poprzez skayp.

 

Prywatnie jestem mamą,  zajmuję się domem i ogrodem. Lubię spacerować z psem, fotografować, czytać książki, uczestniczyć w konferencjach naukowych. Moja praca to moja pasja dlatego zajmuje sporą częśc mojego życia.

 

W pakiecie taniej -  >

 

Magdalena Kowalska

Psycholog
Psychoprofilaktyk
Praktyk Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapii Brainspotting dla dorosłych i młodzieży

Umów wizytę >

 

 

Prowadzi:

Tytuł magistra psychologii ukończyła w obecnym Uniwersytecie SWPS w Sopocie, kształcąc się w specjalizacji z psychologii klinicznej człowieka dorosłego, jak również psychologii organizacji i zarządzania.

Ponadto, ukończyła szkolenia: Zorientowana na traumę terapia poznawczo - behawioralna Protokół Przedłużonej Ekspozycji Praktyczny i pogłębiony kurs Terapii Akceptacji i Zaangazowania Terapia Brainspotting - Faza I i II Holistyczna Terapia Zaburzeń Lękowych u dzieci i młodzieży Certyfikowana Akademia Arteterapii Sesja Szkoleniowo Terapeutyczna Programu Simontona (Terapia dla osób cierpiących na choroby terminalne oraz osób je wspierających) Racjonalna Terapia Zachowania I oraz kurs doszkalający Terapia Poznawczo - Behawioralna w teorii i praktyce Zrozumieć lęk i depresję w Terapii Poznawczo - Behawioralnej Kliniczne Zastosowania Mentalizacji Zaburzenia na Tle Seksualnym Patologiczny Perfekcjonizm Metody Interwencji Kryzysowej

 

DOŚWIADCZENIE

Jako psycholog pracowała m.in. w Powiatowym Szpitalu im. W. Biegańskiego w Iławie, wspierając oraz diagnozując pacjentów Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Oddziału Neurologii i Udarów. Przez kilka lat prowadziała także własny gabinet psychologiczny. Przebywając w Wielkiej Brytanii była aktywną członkinią Polish Psychologists' Association w Londynie, gdzie udzielała konsultacji psychologicznych rodakom mieszkającym w Anglii. W ramach wolontariatu wspierała osoby w nagłym kryzysie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdańsku. Praktyki studenckie realizowała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku oraz w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi “Przyjazna Dłoń” w Gdańsku. Jako autorka artykułów o tematyce psychologicznej, współpracowała z portalami psychologicznymi oraz prasą. Na co dzień stara się aktywnie wzbudzać świadomość i promować troskę o zdrowie psychiczne.

 

OBSZAR POMOCY

Specjalizuję się w:

 • Stany lękowe (nerwicowe) wraz z towarzyszącymi objawami somatycznymi (lęk uogólniony - zamartwianie, lęk napadowy – ataki paniki)
 • Stany depresyjne
 • Chwiejność emocjonalna
 • Stres w codziennym życiu
 • Niska samoocena
 • Żałoba
 • Rozstanie
 • Kryzysy związane z emigracją
 • Kryzys wynikający z choroby somatycznej własnej lub bliskiej osoby
 • Kryzys emocjonalny wynikający z wczesnego rodzicielstwa

W pakiecie taniej  >

 

Hanna Świerczewska

Psycholog kliniczny,
Psycholog dziecięcy
Psychoonkolog
Psychotraumatolog
Terapeuta

Umów wizytę >

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w każdej kwestii, która Cię niepokoi.

 

Prowadzi:

Absolwentka  studiów psychologicznych o specjalności psycholog kliniczno-sądowy.

Ponadto, ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychoonkologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także cykl szkoleń  z zakresu psychotraumatologii dziecięcej  (ponad 200 godzin) w National Child Traumatic Stress Network (organizacji akredytowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, APA). Ukończyła również kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Posiada kilkuletnie doświadczenie kliniczne i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa.

 

DOŚWIADCZENIE

Przez ostatnie lata związana z hospicjum dziecięcym, jak i dla dorosłych, gdzie prowadziła terapię psychologiczną, grupy wsparcia, zajęcia psychoedukacyjne i terapię uzależnień jak i wykłady dotyczące zdrowia psychicznego oraz z Polskim Czerwonym Krzyżem, gdzie pracowała z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami OUN.

Jako psycholog prowadzi konsultacje, poradnictwo i terapię psychologiczną.

Pracuje z osobami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi w szczególności w zakresie poprawy ich funkcjonowania poznawczo-emocjonalnego, w sytuacji doświadczenia sytuacji stresowej, kryzysowej lub traumatycznej oraz różnych trudności życiowych, zaburzeń nastroju (smutek, przygnębienie), lęku, niepokoju, silnego stresu, trudności w związku z chorobą somatyczną czy w relacjach z innymi osobami.

Ponadto prowadzi psychoterapie osób uzależnionych i współuzależnionych oraz pacjentów DDA

Jako psychoonkolog pracuje z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową – od momentu postawienia diagnozy przez wszystkie etapy leczenia.

Wspiera także bliskich i opiekunów osób chorujących oraz osoby w żałobie po stracie bliskich

 

OBSZAR POMOCY

Specjalizuję się w:

 • poradnictwo i konsultacje psychologiczne
 • konsultacja i terapia w zakresie uzależnień
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • interwencja kryzysowa
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • kryzys emocjonalny
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • żałoba
 • trauma
 • psychoedukacja

W pakiecie taniej -  >

  

mgr Łukasz Choinkowski

Terapeuta uzależnień

Umów wizytę >

 

WYKSZTAŁCENIE

Certyfikowany specjalista psychoterapii leczenia uzależnień i współuzależnień . Absolwent psychopedagogiki oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, a także uczestnik szkoleń i kursów doszkalających z zakresuterapii uzależnień oraz dziedzin pokrewnych.

 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywał ponad 15 lat w Poradni Leczenia Uzależnień w Ozorkowie.
Prowadzi grupy terapeutyczne oraz pracuje z pacjentem indywidualnie. Procował z osobami uzależnionymi od alkoholu w stowarzyszeniu Monar/ Markot w Ozorkowe. Współpracuje z licznymi szkołami prowadząc dla nich warsztaty dla młodzieży.

 

OBSZARY POMOCY

Specjalizuję się w:

 • praca z osobą uzależnionym od alkoholu
  • praca z osobą współuzależnionym
  • praca z Dorosłym Dzieckiem Alkoholika
  • terapia par
  • zapobieganie nawrotom choroby alkoholowej
  • trening asertywnych zachowań abstynencyjnych

USŁUGI

 • terapia uzależnień
 • terapia osób współuzależnionych
 

mgr Barbara Wysocka

psycholog,  praktyk terapii SFBT, trener EEGBiofeedback,
psycholog transportu,

 

 

WYKSZTAŁCENIE

Barbara Wysocka jest dyplomowanym psychologiem, praktykiem terapii SFBT, trenerem EEGBiofeedback, psychologiem transportu, wykładowcą uniwersyteckim. Ukończyła psychologię społeczną w SWPS w Warszawie. Obecnie jest specjalistką psychologii z zakresu medycyny pracy. Przeprowadza badania psychologiczne kierowców i in., organizuje warsztaty dla pracowników medycyny pracy, współtworzy programy promocji zdrowia (ulubione obszary to radzenie sobie ze stresem w kontekście uwarunkowań osobowościowych), przeprowadza wsparciowe konsultacje psychologiczne i spotkania terapeutyczne.

OBSZARY POMOCY

Specjalizuję się w:

 • terapia SFBT
 • treningi EEGbiofeedback
 • porady psychologiczne
 • rozwój osobisty
 • psychologia osobowości
 • psychologia transportu
 • psychoedukacja

USŁUGI

 • konsultacje psychologiczne
 • wsparcie psychologiczne
 • terapia

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.