Kto udziela odpowiedzi?

psycholog onlinePomoc, porady i konsultacje psychologa, seksuologa, coacha online

Konsultacji udzielają dyplomowani specjaliści. Poniżej znajdują się krótkie notki biograficzne.

Wybierz specjalistę, opłać e-wizytę i umów termin
lub zadzwoń do nas: +48 798 605 338

Na e-wizyty zapraszamy codziennie w godzinach 8:00 - 22:30.

Wybierz specjalistę z którym chcesz się umówić:
mgr Aneta Styńska psycholog, terapeuta dzieciecy, psychodietetyk, terapeuta par >
mgr Alicja Krawczyk psycholog, Praktyk Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowaniu na rozwiązaniu, doradca zawodowy >
mgr Anna Jabłońska seksuolog, psycholog, psycholog dziecięcy >
mgr Hanna Świerczewska psycholog kliniczny, psycholog dzieci i młodzieży, psychoonkolog, psychotraumatolog, terapeuta uzależnień >
 mgr Magdalena Kowalska psycholog kliniczny, psychoprofilaktyk >

 mgr Łukasz Choinkowski terapeuta uzależnień >

 mgr Ewa Ambroziak psycholog >

 mgr Katarzyna Aleksandrzak psycholog, psychodietetyk, interwent kryzysowy >

 

Ile kosztuje wizyta?

Konsultacja indywidualna z psychologiem, seksuologiem, dietetykiem to koszt od 130 do 165 zł, a do terapeuty par od 189 zł. Jeśli zdecydujesz się zakupić od razu 4 konsultacje skype otrzymasz łączny rabat 15%.

Psychooknkolog, psychotraumatolog, psycholog dziecięcy i inne specjalizacje 165 zł. Przy zakupie pakietu 50 zł taniej.

 

Nasi specjalisci

aneta styńska

Aneta Styńska
właścicielka Psychorada.pl

Psycholog
Terapeuta dzieci i młodzieży
Certyfikowany Terapeuta par

Dietetyk, trener żywieniowy

Umów wizytę >

 

 Prowadzi:

 

Na skróty: Aneta Styńska jest dyplomowanym psychologiem, z certyfikatem terapii dzieci i młodzieży oraz w trakcie cerytfikacji na terapeutę par.  Jest pomysłodawczynią, założycielką i szefową Psychorady.

 

Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, specjalistą ds. psychologii organizacji i stresu występującego w miejscu pracy.  Jest absolwentką pierwszego rocznika Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji. 
Ukończyła również SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia oraz Kurs Dietetyczny  w Wyższej Szkole Rehabilitacji, Terapię dzieci i mloidzieży w CBT.

Pracuje w założonej przez siebie w 2005 roku firmie Psychology Consulting, która jest właścicielem serwisu internetowego Psychorada.pl. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej, dietetycznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu.

Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoedukacji. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, problemów osobistych, trudności w związkach, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju.

Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w rożnych szkoleniach zawodowych lub rozwoju osobistego rocznie, a także czytając ogromne ilości książek i fachowych czasopism.

Jest autorką niezliczonych artykułów psychoedukacyjnych dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty, które publikuje głównie w Psychoradzie oraz w prasie internetowej.

 

Specjalizuje się w:

 • Poradnictwie psychologicznym
 • Psychoedukacji
 • Terapii par w kryzysie
 • Dietetyce w zakresie odchudzania
 • Problemach wychowawczych
 • Treningu asertywności, motywacji, rozwoju osobistego
 • Przeciwdziałaniu mobbingowi
 • Konsulatcji biznesowych w zakresie prowadzenia firm, szczególnie internetowych

W pakiecie taniej  >

 

lepsza praca, doradztwo zawodowe, psycholog online

Alicja Krawczyk

Psycholog
Praktyk Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowaniu na rozwiązaniu
Doradca zawodowy dla młodzieży i dorosłych

Umów wizytę >

 

 Prowadzi:

 

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Łódzkim.
Uzupełnia swoją wiedzę dodatkowo uczestnicząc w kursach i szkoleniach,  Obecnie w trakcie 3 letniego kursu terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu. 

Specjalizuje się w:

 • Terapii krótkoterminowej BSFT
 • Poradnictwie psychologicznym
 • Myśli samobójcze
 • Wsparcie osób w kryzysie
 • Problemy wychowawcze
 • Wsparcie dla rodziców
 • Trening asertywności, rozwój osobisty
 • Przewlekły stres
 • Żałoba i jej przeżywanie
 • Relaksacja
 • Doradztwo Zawodowe
 • Budowanie Indywidualnych Planów Działania
 • Planowanie kariery, wybór szkoły
 • Przygotowanie Biznesplanu

W pakiecie taniej  >

 

mgr Anna Jabłońska

Seksuolog
Psycholog
Psychoprofilaktyk
dla dzieci i 
 i młodzieży

Umów wizytę >

 

Prowadzi:

 

Jestem psychologiem – psychoprofilaktykiem – terapeutą – psychologiem – seksuologiem.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi, rodzinami a także z młodzieżą i dziećmi doświadczającycmi różnego rodzaju trudności. W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta.

 

WYKSZTAŁCENIE:

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Absolwentka Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomomowych studiów z zakresu Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Certyfikowana instruktorka masażu Shantala i Shantala Body Touch.

 

DOŚWIADCZENIE:

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie;

 

OBSZARY PRACY:

Specjalizuje się w interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii wychowawczej, psychologii dziecka i rodziny. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży przejawiających zaburzenia zachowania i zaburzenia nastroju, psychoedukację, edukację seksualną oraz szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii, umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych i rozwoju osobistego. Prowadzi wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Wspiera rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw. Pracuje również z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.

 

Usługi

• konsultacje psychologiczne; • terapia psychologiczna; • wsparcie psychologiczne; • interwencja kryzysowa; • relaksacja; • diagnoza i terapia dzieci i młodzieży; • instrukataże prowadzone dla rodziców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka; • instruktaż masażu Shantala (masaż niemowląt i małych dzieci) dedykowany rodzicom małych dzieci; • psychoedukacja; • edukacja seksualna; • warsztaty i szkolenia psychologiczne; • terapia par; • diagnoza i terapia psychologiczno – seksuologiczna;

 

Zapraszam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę diagnoz poprzez skayp.

 

Prywatnie jestem mamą małej Julii, zajmuję się domem i ogrodem. Lubię spacerować z psem, czytać książki, uczestniczyć w konferencjach naukowych. Moja praca to moja pasja dlatego zajmuje sporą częśc mojego życia.

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z seksuologiem online , chat z seksuologiem jako porada seksuologa, konsultacja seksuologiczna, psychoterapia (terapia) par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

W pakiecie taniej - >

 

Hanna Świerczewska

Psycholog kliniczny,
Psycholog dziecięcy
Psychoonkolog
Psychotraumatolog
Terapeuta

Umów wizytę >

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w każdej kwestii, która Cię niepokoi.

 

Prowadzi:

Absolwentka  studiów psychologicznych o specjalności psycholog kliniczno-sądowy.

Ponadto, ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychoonkologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także cykl szkoleń  z zakresu psychotraumatologii dziecięcej  (ponad 200 godzin) w National Child Traumatic Stress Network (organizacji akredytowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, APA). Ukończyła również kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Posiada kilkuletnie doświadczenie kliniczne i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa.

 

DOŚWIADCZENIE

Przez ostatnie lata związana z hospicjum dziecięcym, jak i dla dorosłych, gdzie prowadziła terapię psychologiczną, grupy wsparcia, zajęcia psychoedukacyjne i terapię uzależnień jak i wykłady dotyczące zdrowia psychicznego oraz z Polskim Czerwonym Krzyżem, gdzie pracowała z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami OUN.

Jako psycholog prowadzi konsultacje, poradnictwo i terapię psychologiczną.

Pracuje z osobami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi w szczególności w zakresie poprawy ich funkcjonowania poznawczo-emocjonalnego, w sytuacji doświadczenia sytuacji stresowej, kryzysowej lub traumatycznej oraz różnych trudności życiowych, zaburzeń nastroju (smutek, przygnębienie), lęku, niepokoju, silnego stresu, trudności w związku z chorobą somatyczną czy w relacjach z innymi osobami.

Ponadto prowadzi psychoterapie osób uzależnionych i współuzależnionych oraz pacjentów DDA

Jako psychoonkolog pracuje z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową – od momentu postawienia diagnozy przez wszystkie etapy leczenia.

Wspiera także bliskich i opiekunów osób chorujących oraz osoby w żałobie po stracie bliskich

 

OBSZAR POMOCY

Specjalizuję się w:

 • poradnictwo i konsultacje psychologiczne
 • konsultacja i terapia w zakresie uzależnień
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • interwencja kryzysowa
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • kryzys emocjonalny
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • żałoba
 • trauma
 • psychoedukacja

W pakiecie taniej -  >

 

mgr Magdalena Kowalska

psycholog

praktyk Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapii Brainspotting

Umów wizytę >

 

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra psychologii uzyskała w 2013 roku w obecnym Uniwersytecie SWPS w Sopocie, kształcąc się w ścieżce specjalizacyjnej z psychologii klinicznej osób dorosłych. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Polish Psychologists’ Association w Londynie, Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi „Przyjazna Dłoń” oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Udziela wsparcia osobom dorosłym oraz młodzieży, korzystając z dobrodziejstw Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Terapii Brainspotting, Protokołu Przedłużonej Ekspozycji, Racjonalnej Terapii Zachowania, różnych form arteterapii oraz innych, dostosowanych do zapotrzebowania metod. Regularnie kształci się i podnosi swoje kwalifikacje, aby w jak najefektywniejszy sposób dostosować rodzaj wsparcia do celów klientów.

 

KURSY I SZKOLENIA

•    szkolenie Terapi Brainspotting
-    Certyfikowana Akademia Arteterapii
•    Sesja Szkoleniowo Terapeutyczna Programu Simontona
      (Terapia dla osób cierpiących na choroby terminalne oraz osób je wspierających)
•    Racjonalna Terapia Zachowań I
•    Racjonalna Terapia Zachowań – Kurs Doszkalający
•    Terapia Poznawczo Behawioralna w teorii i praktyce
•    Zrozumieć lęk i depresję w Terapii Poznawczo Behawioralnej
•    Kliniczne Zastosowania Mentalizacji – Teoria
•    Kliniczne Zastosowania Mentalizacji – Techniki
•    Zaburzenia na Tle Seksualnym
•    Patologiczny Perfekcjonizm
•    Metody Interwencji Kryzysowej

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie praktyczne zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi “Przyjazna Dłoń” w Gdańsku, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdańsku oraz w Polish Psychologists' Association w Londynie, gdzie udzielała konsultacji Polakom mieszkającym na Wyspach Brytyjskich. Jako autor artykułów o tematyce psychologicznej, współpracuje z Magazynem Psychologicznym Bang!. Stara się aktywnie wzbudzać świadomość i promować troskę o zdrowie psychiczne.

OBSZARY POMOCY

Stany lękowe (nerwicowe) wraz z towarzyszącymi objawami somatycznymi (lęk uogólniony -
zamartwianie, lęk napadowy – ataki paniki) * Stany depresyjne * Chwiejność emocjonalna * Stres
w codziennym życiu * Niska samoocena  * Żałoba * Rozstanie * Kryzysy związane z emigracją
* Kryzys wynikający z choroby somatycznej własnej lub bliskiej osoby * Kryzys emocjonalny wynikający z wczesnego rodzicielstwa

FORMA PRACY

Konsultacje, poradnictwo oraz wsparcie psychologiczne * Interwencja Kryzysowa * Psychoedukacja * Psychoprofilaktyka * Relaksacja

W swojej pracy łączy różne podejścia terapeutyczne, starając się dostosować je do potrzeb klienta. Pracuje głównie w oparciu o:

 • Racjonalną Terapię Zachowania,
 • Terapię Poznawczo Behawioralną,
 • Terapię Simontonowską,
 • Mindfulness.

 
Dużą wagę przykłada do jednoczesnego dbania o styl życia sprzyjający zdrowiu psychicznemu. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. W celu zapewnienia jakości oferowanych  usług, poddaje się regularnej superwizji oraz nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach  podnoszących kwalifikacje w obszarze pomocy psychologicznej.

 

 

mgr Łukasz Choinkowski

Terapeuta uzależnień

Umów wizytę >

 

WYKSZTAŁCENIE

Certyfikowany specjalista psychoterapii leczenia uzależnień i współuzależnień . Absolwent psychopedagogiki oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, a także uczestnik szkoleń i kursów doszkalających z zakresuterapii uzależnień oraz dziedzin pokrewnych.

 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywał ponad 15 lat w Poradni Leczenia Uzależnień w Ozorkowie.
Prowadzi grupy terapeutyczne oraz pracuje z pacjentem indywidualnie. Procował z osobami uzależnionymi od alkoholu w stowarzyszeniu Monar/ Markot w Ozorkowe. Współpracuje z licznymi szkołami prowadząc dla nich warsztaty dla młodzieży.

 

OBSZARY POMOCY

Specjalizuję się w:

 • praca z osobą uzależnionym od alkoholu
  • praca z osobą współuzależnionym
  • praca z Dorosłym Dzieckiem Alkoholika
  • terapia par
  • zapobieganie nawrotom choroby alkoholowej
  • trening asertywnych zachowań abstynencyjnych

USŁUGI

 • terapia uzależnień
 • terapia osób współuzależnionych

 

mgr Ewa Ambroziak

psycholog

Umów wizytę >

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Psycholog o specjalnościach: psycholog zdrowia i kliniczny oraz psycholog transportu. Realizowała także program studiów dla doradców zawodowych. Ukończyła Szkołę Trenerów KRT i jest certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych oraz trenerem treningu interpersonalnego. Absolwentka Noble Manhattan Coaching, certyfikowany coach i mentor. Szkoliła się także w obszarze Mindfulness.

DOŚWIADCZENIE

Od 2011 prowadzi gabinet rozwojowy, specjalizując się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Ścieżkę kliniczną połączyła z psychologią biznesu, obecnie jest ekspertem Mental Health w Human Power, prowadząc szkolenia o zdrowiu psychicznym w dużych organizacjach. Współpracowała także min. z Uniwersytetem Medycznym, HRP Group, Pracownią Spokoju Anny Kolasińskiej. Jestem doświadczonym psychologiem, trenerem I i II stopnia oraz coachem rozwijającym się w dwóch obszarach: psychologii zdrowia i klinicznej oraz w biznesie. Pracuję w oparciu o założenia psychoedukacji, dialogu motywującego i technik poznawczo-behawioralnych. Obecnie specjalizuję się w tematyce wypalenia zawodowego, stresu psychologicznego w pracy i wdrażania projektów Mental Health i well-being w organizacjach. Jestem praktykiem z doświadczeniem zarówno klinicznym, jak i w prowadzeniu zespołu jako menadżer poza branżą psychologiczną. Dodatkowo wykonuję zawód nauczyciela akademickiego.

OBSZARY POMOCY

Specjalizuję się w:

 • wypaleniu zawodowym
 • zwiększaniu poczucia własnej wartości
 • radzeniu sobie ze stresem
 • wyborach ścieżki życiowej, realizacji celów i marzeń
 • budowaniu pewności siebie w obszarze biznesu
 • psychoedukacji

USŁUGI

 • konsultacje psychologiczne
 • wsparcie psychologiczne
 • relaksacja
 • warsztaty i szkolenia psychologiczne
 • analiza mocnych stron.

 

mgr Katarzyna Aleksandrzak

psycholog, psychodietetyk, interwent kryzysowy

Umów wizytę >

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra psychologii uzyskała w 2008 r. na obecnym Uniwersytecie SPWS w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki (2014 r. SWPS w Warszawie) i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia w 2022 r. Aktualnie w toku 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii, akredytowanego przez Polskiego Towarzystwo Psychologicznego, Polskie Towarzystwa Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobywała na stażach m. in. w Klinice nerwic, zaburzeń osobowości i odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, pracując jako wolontariusz w telefonach wsparcia i fundacjach, projektując i prowadząc szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych. Obecnie prowadzi prywatną praktykę ukierunkowaną na pomoc dla dorosłych pacjentów.

OBSZARY POMOCY

Specjalizuję się w:

Zapraszam osoby dorosłe, które zmagają się z kryzysem życiowym (np. rozwód, żałoba), trudnościami w relacjach z innymi, ale również z samym sobą. Wspieram także w radzeniu sobie z problemami na tle nerwowym, stresem, depresji oraz wszelkimi kryzysami z obszaru życia zawodowego.
 • Konsultacje, poradnictwo oraz wsparcie psychologiczne
 • Poradnictwo psychodietetyczne
 • Interwencja kryzysowa
 • Psychoedukacja
 • Warsztaty, szkolenia

FORMA PRACY

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, interwentem kryzysowym. W mojej pracy najważniejsza jest relacja z Klientem, otwartość i nieoceniająca obecność, oparte na bezwarunkowym szacunku dla drugiego człowieka. Pracuję w nurcie integracyjnym, dobierając techniki do potrzeb i problemu, z jakim zgłasza się do mnie konkretna osoba. Stosuję: techniki nurtu humanistyczno-fenomenologicznego, poznawczo-behawioralne trzeciej fali (m.in. mindfulness, ACT) oraz dialogu motywującego. Są to narzędzia skuteczne w bardzo szerokim zakresie pomocy psychologicznej.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.