Opinie klientów

Pani Aneta jest świetnym specjalistą. Po każdym spotkaniu czuje się lepiej. Z całego serca polecam.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Anety Styńskiej wręcz zachwycona pracą z jej pomocą nad sobą. Byłam wcześniej u trzech psychologów żaden z nich nie potrafił w tak kompetentny sposób podjąć się tematu i przejąć odpowiedzialności za los pacjenta przede wszystkim w budowaniu np.jego samodzielności w przyszłości i osiągnięcia maksimum rozwoju osobistego i zawodowego możliwego dla danej osoby zależnego od indywidualnych predyspozycji i zdolności. Przede wszystkim wsparcie doping do działania i dodawanie skrzydeł a także zangażowanie i całkowita koncentracja na tym co mówi pacjent mądre, konkretne, kompetentne udzielanie odpowiedzi oraz prowadzenie całej rozmowy. Dziękuję

Aneta A.

Pani Aneta Styńska to najlepszy psycholog na jakiego trafiłam w całym swoim życiu! A było ich chyba z sześciu! Jeżeli ktoś nie może się zdecydować na wizytę, od razu mówię, że nie ma się czego obawiać! Naprawdę polecam!

Zosia Z.

Niezwykła osoba. Pani Aneta to osoba pełna empatii, zaangażowana, ciepła. A przy tym bardzo profesjonalna. Jestem pod wrażeniem!

Felicja

Niedawno zakończyłam terapię Dorosłych Dzieci Alkoholików z panią Hanną Świerczewską. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, terapia pozwoliła mi nabrać dystansu do wielu spraw i zrozumieć przyczyny moich zachowań. Pani Hanna bardzo profesjonalnie i ze zrozumieniem i zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez trudne tematy. Teraz widzę jak bardzo było mi to potrzebne, czuję się jakbym zrzuciła z siebie ogromny ciężar. Pani Hanna jest bardzo mądrą, doświadczoną, ciepłą, dyskretną i profesjonalną psycholog. Polecam.

Ewa

Dziękuję niesamowitą energię i siłę której doświadczyłem po przeczytaniu e-maila. Właśnie jestem na rozdrożu zmian i na początku nowej drogi ku sobie i swojemu wewnętrznemu szczęściu, którego nie zaznałem do tej pory ;)

K.W.

Dziękuje za coś kto kiedyś mi prawie w takich samych słowach powiedział choć nie rozwiąze to wszystkich moich problemów, z którymi i tak sobie poradzę. Dziękuję.

Klient

Chciałam serdecznie podziekowac za moje pierwsze 3 sesje. Bardzo sie cieszę że znalazlam Psychorade dzięki poradzie moich znajomych i z przyjemnoscią polecę Państwa usługi osobom potrzebującym pomocy. Korzystalam z uslug innych psychologów jednakże żaden z nich nie miał tak fachowego i profesjonalnego podejścia jak Pani Ania Jabłońska. Czuje się że jestem w fachowych rękach w tak ciężkim dla mnie życiowym momencie, i wierze że dalsza terapia pozwoli mi odzyskać siły oraz wiarę w lepszą jakość życia ....samej ze osoba czy też z partnerem. Cieszy mnie równiez dogodność i elastyczność godzinowa w ustalaniu konsultacji z uwagi na moją wymagajacą i absorbujacą pracę. Dziekuję zatem serdecznie za pomoc.

Klientka

Kompetentny profesjonalista pełną gębą, bardzo zaangażowany w każdego pacjenta. Polecam każdemy, kto się waha :)

Mateusz

Kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem" pozwolił mi usystematyzować wiedzę na temat mojej osoby, którą już posiadałam, pozwolił uwypuklić moje talenty i umocnił mnie w poczuciu swojej wartości. Ku mojemu zaskoczeniu nie mam już tak wiele do poprawy w swoim życiu. Zawsze jednak spojrzenie okiem fachowca na naszą sytuację jest pomocne i może coś nowego wnieść w nasze życie. Dlatego poszukującym, osobom pragnącym się upewnić co do swojej wartości polecam kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem". Jest on interesujący zwłaszcza dlatego, że wymaga naszego zaangażowania, myślenia i pracy nad sobą.

Anita

Pełen profesjonalizm. Fachowe podejście. Po kilku miesiącach stanąłem na nogi. Z poziomu "nie chce mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko". Serdecznie polecam Panią Maję Chaudhuri.

Andrzej

Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pan Robert zdobył moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie i konkretnie podszedł do przedstawionych przeze mnie problemów, dzięki czemu odczułam ogromną ulgę. W trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pana Roberta dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.

LadyBird

"Profesjonalna, rzetelna, wyczerpujaca odpowiedz specjalisty na zadane pytanie. Bardzo zyczliwe i personalne podejscie. Polecam i zachecam osoby niezdecydowane do skorzystania z serwisu Psychorada."

ma...la

Pani Doktor pomogła nam wyprowadzić naszego 4-letniego syna, z przewlekłymi zaparciami, z pieluch. Jest osobą bardzo pogodną, miłą i służącą pomocą. Kontakt z Panią Maćkowską oceniam bardzo pozytywnie.

MS

Pani Aneto, I tak zrobię! Lepiej spróbować i nie żałować że się nie spróbowało! Dziękuję za artykuł z szerokim opisaniem zagadnienia.

kAsia

Byłam zadowolona z usługi, ponieważ ktoś pokazał mi moje problemy z innej perspektywy i dal mi narzędzia do wyjścia z nich.

matis

Przed pierwszą konsultacją oczekiwałem co najmniej ogólnego odniesienia się do przedstawionych przeze mnie problemów i niezbyt długiego oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedź, co było dla mnie zaskoczeniem. Ogromnym plusem była obszerność odpowiedzi, odniesienie do wszystkich pytań i wątpliwości oraz możliwość porozmawiania. Pani Monika Stachura okazała się bardzo przyjazną osobą, znającą się na rzeczy :) Pozdrawiam

tomx

Mogę napisać, że moje oczekiwania absolutnie mnie nie zawiodły. Dostałem to czego oczekiwałem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Raz jeszcze dziękuję za pomoc w mojej sprawie.

Radek

Witam, Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytania, ale postaram się skomentować moje doświadczenie z Państwa serwisem. Nie wiedziałam czego spodziewać się po konsultacjach z psychologiem, gdyż nigdy wcześniej nie korzystałam z takich usług- online czy w formie tradycyjnej. Z racji tego, że przebywam za granicą uznałam tą usługę za godną spróbowania, gdyż nie wyobrażałam sobie konsultacji w języku innym niż ojczystym, a trudno byłoby znaleźć specjalistę mówiącym w języku polskim w kraju w którym przebywam. Pozytywnie zaskoczyła mnie szybka odpowiedź i konkretne działania pani psycholog już podczas pierwszych spotkań, w sytuacji dla mnie trudnej i bez konkretnego planu na jej rozwiązanie. Doceniałam również elastyczność w godzinach spotkań oraz decyzyjność pani psycholog, co do tematów czy kierunków naszych rozmów. Całościowo oceniam usługę bardzo pozytywnie i życzę Państwu wiele klientów, równie zadowolonych co ja :)

mgiełka

Dziękuję za tą wiadomość. Jeżeli chodzi o wyniki ankiety to prawie wszystko się zgadza. Przyznam, ze trochę zaskoczyły mnie wyniki, dlatego, że spodziewałam się raczej krótkiej notatki, niż tak obszernej merytorycznej odpowiedzi. W tym profilu psychologicznym padło, że jestem introwertykiem, z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100%.

amadna

Hej, To ja. dziękuję Tobie za tę mądrość, która jest dla mnie niczym biała laska dla ociemniałego. dzięki! kocham Cię! ;p pozdrawiam miło

maria

...czytam wszystko, co Pani do mnie pisze!, ponieważ słowa te skłaniają mnie do refleksji... nad sobą, nad życiem... oraz pobudzają do działania, gdyż bije od nich jakiś optymizm.

Maria

Cieszę się, że odkryłam Pani stronę i powiem że bardzo mi pomaga. Z bólem przyznaję, że w chwili obecnej nie stać mnie na porady ale na pewno będę chciała z pomocy skorzystać.

Karo

Witam, wspaniały, cudowny e- mail!! Czekałem na tę wiadomość! :) Dziękuję! :)

Mateusz

Witam Pani Aneto, od kilku lat jestem stałą czytelniczką Pani portalu Psychorada.pl. Dziękuję za mądre i trafne artykuły, często utwierdzam się w swych przemyśleniach i opiniach. Wykonuje Pani dobrą i bardzo potrzebną pracę. Nie odczuwam potrzeby osobistej rozmowy czy porady, jednak polecam Pani portal mym znajomym i moim uczniom. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszej kreatywnej pracy.

Dorota

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.