Gwarancja Satysfakcji

Oferujemy Ci 10 dni Gwarancji Satysfakcji

Teraz masz szansę zadecydować, czy naprawdę chcesz być szczęśliwym człowiekiem.

Już teraz możesz zapisać się na jeden dowolny kurs lub program psychoedukacyjny, który w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom i skorzystać z 10-dniowej Gwarancji Satysfakcji. To najbardziej wartościowe kursy internetowe z oferty Psychorady, które pomogły już 197 osobom odmienić swoje życie na lepsze.

Każdy, kto opłaci kurs zostaje objęty 10-dniowym programem Gwarancji Satysfakcji dzięki któremu od razu rozpocznie kurs internetowy i będzie mógł:
uczestniczyć w nim przez 10 dni
poznać zasady działania kursów on-line
stwierdzić czy taka forma zajęć mu odpowiada
korzystać z przesyłanych materiałów szkoleniowych oraz bonusów
wykorzystywać wiedzę w nich zawartą bez finansowego ryzyka

Bez haczyka, bez ryzyka.

Moja Osobista Rekomendacja

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wziąć udziału w zajęciach e-learningowych prowadzonych za pośrednictwem internetu, w dodatku
dotyczących rozwoju osobistego i zagadnień psychologicznych prowadzonych przez dyplomowanych psychologów, to teraz istnieje taka szansa.

W ramach Gwarancji Satysfakcji przez 10 dni udostępniam wszystkim zainteresowanym osobom testowanie najlepszych kursów internetowych z oferty Psychorady Oferuję Ci 7 kursów internetowych o tematyce rozwoju osobistego, edukacji seksualnej, pomocy po rozwodzie, asertywności, motywacji i empatii - w dodatku bez ryzyka z Twojej strony. Jeśli podczas 10-dniowego okresu objętego Gwarancją Satysfakcji uznasz, że chcesz zrezygnować, to oddam Ci wpłacone przez Ciebie pieniądze. Jeśli zechcesz kontynuować to automatycznie zostajesz wpisany na listę uczestników kontynuujących zajęcia już bez dalszych formalności. Masz na to moje słowo.


To korzystne rozwiązanie - decydujesz się na uczestnictwo w kursie dopiero wtedy i wyłącznie wtedy, gdy Cię usatysfakcjonuje. To najlepsza Gwarancja Satysfakcji jaką możesz otrzymać.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do testowania
Aneta Styńska

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.