21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3

Internetowy trening skutecznego porozumiewania się. Naturalny sposób mówienia, bez lektorskich sztuczek. Wrażenie, że uczestniczysz w zajęciach na żywo.

21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3

Praktyczne wskazówki, jak sobie poradzić w nawiązaniu dobrych kontaktów z innymi ludźmi.
Na temat komunikacji międzyludzkich napisano już całe tomiska książek, ale te tony papierowych stron okazały się nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ z teorii nie można nauczyć się komunikacji z innymi osobami. Rozmowa jest czynnością głosową i tylko mówiąc i słuchając, możesz ją trenować.

Dlatego właśnie trening "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest głosowy. Musisz słyszeć CO i w JAKI sposób na Ciebie działa. Bo na innych zadziała podobnie. Dlatego będziesz otrzymywać głosowe sposoby na poprawę komunikacji w plikach mp3 przekazy, uczące Cię komunikacji. Prosto i skutecznie.

 

TEST

Sprawdź czy trening jest dla Ciebie!

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej do Ciebie pasują:

 • Mam wrażenie, że ludzie nie zawsze rozumieją intencję moich wypowiedzi
 • Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, czasem mam wrażenie że ich do siebie zrażam
 • Wydaje mi się, że ludzie nie słuchają tego co mówię, z należytą uwagą
 • Często czuje się "niesłyszanym" gdy coś mówię
 • Odnoszę wrażenie, że inni potrafią mówić ciekawiej
 • Myślę, że nie mam właściwej siły przebicia
 • Nie potrafię egzekwować wykonania swoich poleceń wśród innych (dzieci,  współmałżonka, współpracowników)
 • Nie mam charyzmy, jestem raczej szarą myszką
 • Jestem osobą mającą trudności z nawiązywaniem satysfakcjonujących kontaktów międzyludzkich
 • Mam kontakt z osobami, które potrafią mnie błyskawicznie zdominować, zdeprecjonować i sprawić, że odczuwam dyskomfort psychiczny
 • Chcę, zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych niepowodzeń w komunikacji, i nauczyć się postępować skuteczniej
 • Nie potrafię tak często, jak chcę, komuś odmówić i powiedzieć "nie"
 • Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi,  a szczególnie tymi, na których zależy mi najbardziej.

  Jeśli zaznaczone przez Ciebie zostało 5 lub więcej odpowiedzi, to trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest dla Ciebie.


Podczas trwania kursu będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość.

 

 
UWAGA!

Trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest przeznaczony tylko dla tych osób, które są gotowe do nauczenia się zasad właściwej komunikacji,
dzięki którym w ich życiu pojawi się wiele istotnych zmian na lepsze. 

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz?


Z moich doświadczeń w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na zajęcia, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału.

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą.

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, płacąc za to czasami ogromne sumy pieniędzy, słucha szkoleniowców, robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej.

Dlatego, aby Trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" przyniósł Ci największą korzyść, będę poddawać Twoje uszy i samopoczucie różnorakim oddziaływaniom, abyś na własnej skórze doświadczył, jak dany przekaz na Ciebei oddzialywuje. Dzięki temu możesz odkryć CO Cię powstrzymuje przed asertywnym i skutecznym wyrażaniem i egzekwowaniem swoich praw wśród innych osób. Dodatkowo po skończonym treningu niezależny psycholog-konsultant sprawdzi Twoje postępy w skutecznym komunikowaniu się. Oczywiście jeśli zechcesz to sprawdzić. Masz na to 7 dni po skończeniu zajęć.

Jeśli już czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany w komunikacji międzyludzkiej, dzięki której uzyskasz satysfakcjonujące Cię relacje z innymi ludźmi, to serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w treningu.

Przygotowałam dla Ciebie 21 praktycznych materiałów szkoleniowych. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły działania treningu, ponieważ, chcę Ci umożliwić podjęcie decyzji o przystąpieniu do treningu w oparciu o rzetelną i wyczerpującą informacje. Tak, aby podjecie właściwej decyzji nie sprawiło Ci kłopotu.

Najpierw jednak przeczytaj poniższe stwierdzenia:

 • Nie zapisuj się, jeśli myślisz, że nagle zmieni się całe Twoje życie - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
 • Nie otrzymasz od nas pigułki szczęścia. Dostaniesz wskazówki, jak komunikować się z innymi, by zmienić swoje nastawienie do siebie i innych, by czuć się dobrze ze sobą i z innymi, a w efekcie polepszyć jakość relacji w swoim życiu.
 • Nie zapisuj się, jeśli nie masz czasu na zmiany.
 • Nie zapisuj się, jeśli spodziewasz się w ciągu kilku tygodni rozwiązać wszystkie problemy nagromadzone podczas całego Twojego życia.
 • Nie zapisuj się, jeśli koszt treningu jest dla Ciebie zbyt wysoki. Myśląc o wydanych pieniądzach, niewiele skorzystasz.

 

Twoje korzyści z uczestnictwa w treningu

 • wzmocnisz pewność siebie w kontaktach z innymi osobami 
 • nauczysz się innego sposobu wyrażania swoich próśb, potrzeb i poleceń, 
 • zrozumiesz, jaki wpływ ma wypowiadane słowo na Ciebie i na innych 
 • zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują 
 • nauczysz się sposobów skutecznej komunikacji, które po wprowadzeniu  w życie pozwolą Ci na uzyskanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej,

 

Zakres Programu


Sposób 1 - Aktywne słuchanie
Sposób 2 - Rady, porady i ganienie
Sposób 3 - Akceptowanie uczuć
Sposób 4 - Określanie uczuć
Sposób 5 - Oddziaływanie żartem
Sposób 6 - Wyjaśnianie powodów
Sposób 7 - Przytakiwanie i parafrazowanie
Sposób 8 - Rzeczowe opisywanie sytuacji
Sposób 9 - Informowanie o...
Sposób 10 - Zdania jednowyrazowe
Sposób 11 - Koncentracja na uczuciach
Sposób 12 - Pisanie liścików
Sposób 13 - Zamiast karania
Sposób 14 - Proponowanie wyboru
Sposób 15 - Wskazywanie konsekwencji
Sposób 16 - Wyrażanie oczekiwań
Sposób 17 - Naprawianie zła
Sposób 18 - Przejmowanie inicjatywy
Sposób 19 - Rozwiązywanie problemów
Sposób 20 - Okazywanie szacunku
Sposób 21 - Pytania i odpowiedzi


Jak zorganizowane są zajęcia?

Tuż po zapisaniu się do programu, otrzymasz pierwszy materiał szkoleniowy.

Następnie, codziennie rano ok. 10, będziesz otrzymywać materiały w postaci plików MP3 do ściągnięcia, z wyjaśnieniem danego sposobu  oraz przykładowym ćwiczeniem .

Po poznaniu 21 sposobów skutecznej komunikacji, otrzymasz dostęp   do specjalnej ankiety podsumowującej .

Na zakończenie treningu otrzymasz e-mailową konsultację   z psychologiem, podczas której możesz omówić poznane sposoby dla  konkretnej, ważnej dla Ciebie sytuacji życiowej.

 

Trening trwa 3 tygodnie, podczas których będziesz otrzymywać dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych, oraz otrzymasz bonusy, które mogą pomóc Ci w dalszym budowaniu satysfakcjonujących relacji.

 

Zwróć uwagę, że nasz trening jest zdecydowanie bardziej intensywny niż tradycyjne zajęcia stacjonarne! W dodatku, jest tak rozłożony w czasie, że każdy sposób możesz spokojnie próbować przez 2 dni, po to aby sprawdzić, która metoda jest dla Ciebie najlepsza.

Dzięki temu nie jesteś zasytywany gigantyczną ilością materiałów szkoleniowych na raz, tylko systematycznie otrzymujesz małą dawke wiedzy. Pliki MP3, ktore otrzymasz to max 5-10 minut jednorazowego słuchania.

 
UWAGA!

Nie będziemy bez potrzeby angażować Twojego czasu - nasze zajęcia są kilkunimutowe - a kosztują 1/5 tego, co zajęcia prowadzone metodą tradycyjną. Zatem jeśli już teraz chcesz wiedzieć, ile kosztują...


...to zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, wiedz, że do tego wszystkiego oferuję Ci 10-dniową Gwarancję Satysfakcji.

 

 


psycholog on-line


UWAGA - Specjalna Gwarancja Satysfakcji


Jeśli w ciągu 14 dni od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferuję, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka. 


Opinie Uczestników o kursie

Pierwszy raz uczestniczę w tego typu kursie, więc nie mam porównania. Dzięki temu że audycje są krótkie, to łatwo mi utrzymać odpowiedni poziom skupienia. A sam fakt że są to audycje ułatwiaja mi zapamiętywanie treści i rzeczywiście wykorzystywanie nowo nabytych informacji. Rzadko się zdarza, że w momencie kiedy czytam jakiś materiał, udaje mi się większość informacji łatwo zapamiętać. Mam nadzieję, że po ukończeniu całego kursu moja komunikacja będzie bardziej zrozumiała dla innych. A wtedy nic już nie będzie stało na przeszkodzie do osiągania jakichkolwiek sukcesów (no za wyjątkiem lenistwa :P)

Pozdrawiam twórczynię.
Ewa
Bardzo ciekawe rzeczy pani opowiada i wiele uczą. Proszę mówić więcej o emocjach, jaki mamy na nie wpływ i jak je hamować...

Pozdrawiam
Paweł
Dzięki uczestnictwu w kursie skutecznej komunikacji otrzymuję informacje ?w pigułce? niezbędne do tego, aby poprawić swoje relacje z innymi. Bardzo mi odpowiada taka forma ? krótko i na temat. O niektórych metodach skutecznej komunikacji już słyszałam, a raczej czytałam, nie miałam jednak sposobności zapoznać się z nimi w tak prosty i szybki sposób.

Po pierwszych dniach kursu doszłam do wniosku, że potrafię być dobrym słuchaczem. Moim problemem jest raczej zabranie głosu i ?spowodowanie?, aby to właśnie ktoś inny chciał mnie słuchać.

Dziękuję za dotychczasowe ?lekcje? i z niecierpliwością czekam na następne.

Pozdrawiam

Ala
Kurs jest rewelacyjny, przekazuje to co wszyscy znamy tylko jak czasem to trudno zastosowwać.

Po wysłaniu tych kilku lekcji staram się stosować porady w życiu codziennym. Dla mnie kurs to strzał w dziesiątkę.

Pozdrawiam

Anna
Kurs jest wspaniały, dziękuję za super lekcje.

Pozdrawiam

A.P.
Dziękuję za wspaniałe lekcje, kurs bardzo mi pomógł. Nie jest to proste ale staram to wprowadzać do życia codziennego.
Kurs mi się bardzo podobał i podczas niego odpowiedziałam sobie na bardzo wiele pytań zw. z komunikacja. Świetny pomysł z tym kursem.

Pozdrawiam

BożenaKolejnych lekcji słucha się bardzo dobrze, naturalna intonacja (lekcje są nagrywana na żywo, bez nudnego czytania z kartki) sprawia, że kurs wciąga i nie nudzi. Przekazuje wiedzę z przykładami do natychmiastowego zastosowania, miejscami humorystycznie.

AgnieszkaJestem bardzo zadowolona z zajęć. Informacje są podane przystępnie, a każdy temat omówiony wyczerpująco. Wszystkie ćwiczenia "przerabiam" w praktyce i muszę powiedzieć, że to naprawdę działa! Nie mówiąc już o tym, że bardzo poprawił mi się nastrój od kiedy zapisałam się na kurs.

Ania K.
Zaskoczeniem jest, że słyszę treści, które znam, oczywiste, nic nowego,
ale.... no właśnie, uświadomiłam sobie, że ich nigdy nie stosowałam,
nie przyszło mi to do glowy. Teraz docierają do mnie jakby w innym kształcie, innym kanałem i okazuje się, że mają sens. Chciałabym, żeby efekt końcowy tego kursu zaskoczył mnie pozytywnie więc... chyba warto  to sprawdzić w praktyce.


Pozdrawiam

TeresaBardzo podoba mi się kurs. Trafne spostrzeżenia, które są pomocne w budowaniu wartości siebie. Wiele skorzystałam czytając codziennie przesyłane materiały. Aby bardziej wchłonąć ich treść wydrukowałam je i noszę przy sobie.

IlonaWprawdzie nie skończyłam jeszcze kursu, jednak myślę, że mogę już teraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Muszę Pani pogratulować – jestem naprawdę zadowolona. Początkowo spodziewałam się, że zaledwie 21 nagrań wniesie niewiele treści. Teraz jednak jestem przekonana, że była to trafna inwestycja.
Ten kurs jest bardzo dobrze przemyślany. Porcjowanie programu, małe ilości jasnego materiału rozłożone w czasie, możliwość usłyszenia go zamiast czytania – to są jego największe atuty. Mi osobiście ta struktura pomaga skupić się na istocie i, co ważniejsze, utrwalać te treści. Obecnie trudno mi sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek książka (im grubsza, tym bardziej przeładowana rozpraszającymi uwagę drobiazgami) mogła być bardziej efektywna od tego kursu. Bo tutaj liczy się przede wszystkim nabycie konkretnej wiedzy, nie książki lub nagrań.


Pozdrawiam serdecznie:)

AgataNiezwykle przydatny kurs. Cieszy dużo konkretnych przykładów z życia wziętych. Już po kilku lekcjach nauczyłam się nie tylko lepiej SŁUCHAĆ ludzi wokół siebie, lecz także SŁYSZEĆ, co do mnie mówią, niekiedy też popełniając błędy komunikacyjne... Zrozumiałam również, dlaczego niekiedy nie rozumieli, co chciałam im powiedzieć i jak mam przekazywać swoje intencje, by były czytelne. Ogromne dzięki!

BeataTematy, które znalazły się w tym kursie sprawiły, że teraz jak komunikuje się z innymi to zwracam uwagę jak słucham oraz jaki wpływ wypowiadane prze ze mnie słowa mogą mieć na drugą osobę. Poszczególne tematy łączą się w jeden pakiet bardzo pomocnych porad dotyczący sztuki komunikowania się z drugim człowiekiem, który pomógł mi podczas codziennego komunikowania się z ludźmi.

AndrzejBardzo dziękuję, dzięki kursowi dostałam potężny materiał do pracy nad sobą. Powoli uczę się identyfikować co robiłam źle, staram się (z różnym na razie skutkiem) wprowadzać to w życie. Fajna formuła kursu - znaczna przewaga nad formami czytanymi - łatwiej przysfajalna.
PozdrawiamWitam Dziękuję, za możliwość uczestniczenia w tym kursie. Dzień rozpoczynam od kawy i słuchania Pani wykładu, na który czekam z przyjemnością. Początkowe lekcje były proste i sugerowały korzystanie z zasobów, które wszyscy posiadamy, lecz nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego pierwsze kroki dobrej komunikacji wydawały się łatwe do stosowania. Kolejne lekcje podają coraz trudniejsze sposoby a także wzrasta ich ilość. Mam nadzieję nauczyć się wszystkich, z każdej lekcji robię notatki. To doskonała forma nauki. Lekcja jest na tyle krótka, że utrzymuje koncentrację słuchacza i nie męczy długimi wywodami. Przekaz jest naturalny i prosty. Akurat uświadomiłam sobie, że często występuję w takiej roli ( zawodowo) że muszę przekazać swoją opinię, stosując zasady dzisiejszej lekcji. Ja przekazuję informację o danej sprawie, jestem za nią np. atakowana lub ktoś jest za nią wdzięczny, ale musi być przekazana bez najmniejszego ładunku emocji z mojej strony, i nie posiadać elementu oceny. Do tego jednak są pomocne wszystkie przekazane wcześniej zasady dobrej komunikacji. Mam nadzieję nabrać większej pewności i umiejętności komunikacyjnej z ludźmi, zarówno prywatnie jak i zawodowo i dziękuję jeszcze raz za tą możliwość.

Pozdrawiam serdecznie.

ZoeyKurs 21 sposobów skutecznej komunikacji był całkiem dobry, szczególnie aktywne słuchanie jest bardzo dobrym pomysłem, czasami jest trudno się skupić na kimś ale mimo wszystko można, fajnie że nauczyliście mnie tego (+ zadawanie pytań) ta technika pomogła w znalezieniu pracy.Witam,
Na razie jestem zachwycona. Życzyłabym sobie aby wszystkie kursy były prowadzone w ten sposób. Świetny pomysł na odsłuchiwanie wiadomości, a nie czytanie.


 

 

Prowadzący

aneta styńskaAneta Styńska

psycholog, dietetyk (trener żywienia)

Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, specjalistą ds. psychologii organizacji i stresu występującego w miejscu pracy.  Jest absolwentką pierwszego rocznika Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji.
Ukończyła również SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia oraz Kurs Dietetyczny w Otyłość  Przyczyny, skutki i metody leczenia Otyłość - przyczyny, skutki, metody leczenia.


Pracuj w założonej przez siebie w 2005 roku firmie Psychology Consulting, która jest właścicielem serwisu internetowego Psychorada.pl. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu,.

Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoedukacji. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, problemów osobistych, trudności w związkach, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju.

Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w rożnych szkoleniach zawodowych lub rozwoju osobistego rocznie, a także czytając ogromne ilości książek i fachowych czasopism.

Jest autorką niezliczonych artykułów psychoedukacyjnych dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty, które publikuje głównie w Psychoradzie oraz w prasie internetowej.

Formularz zamówienia

21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3
 • Tak, zamawiam 21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 w cenie 75,00 zł.


  Uczestnicząc w zajęciach, osłucham się z metodami  właściwej  komunikacji  i w szybki sposób będę mógł codziennie wdrażać,  je w swoje życie.

   Na koniec, otrzymam konsultację z psychologiem email, który  odpowiadając na moje pytania, zaproponuje mi  najwłaściwsze dla mnie metody postepowania   z innymi ludźmi.

Jesteś tu pierwszy raz?
Aby zamówić, załóż konto

Posiadając zarejestrowane konto będziesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje Ci Psychorada. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych narzędzi autodiagnostycznych, bezpłatnych porad, artykułów, poradników, specjalnych akcji promocyjnych oraz systemu konsultacyjnego.

Załóż konto

Aby zamówić, zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.