16 czerwca - podwójna promocja!

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Aneta Styńska Psychorada.pl Dokładnie 7 lat temu, po raz pierwszy Psychorada pojawiła się w internecie...

Aby uczcić dzień 7 urodzin serwisu każde dzisiejsze zakupy są premiowane rabatem 16%.

Wystarczy wpisać kod rabatowy: 7urodziny
Jest tylko 160 kuponów rabatowych!


Ale to nie wszystko. Do końca czerwca trwa promocja mundialowa.

Robiąc zakupy dzisiaj dostaniesz jeszcze szkolenie video "Mowa ciała a odnoszenie sukcesów" o wartości 29 zł.

 

Wracając do wspomnień... Wtedy w Psychoradzie był tylko jeden psycholog i ja. Nie wiedziałam, jak to wszystko się potoczy, ale bardzo wierzyłam, że to co robię MA SENS.

 

Już we wrześniu okazało się, że miałam rację i że był to strzał w 10, ponieważ wtedy wystartował Internetowy Program Zmiany Osobistej
i zaczęło się istne tsunami pokazujące, jak wiele jest do zrobienia na gruncie zmian osobistych w Polsce. Ilość osób która jednocześnie zgłosiła się na konsultacje była wielokrotnie większa niż się spodziewałam.

 

W październiku w zespole były już na stałe 4 osoby. I tak rok po roku doszliśmy do dzisiaj starając się, dostarczac pomoc i wsparcie w miejsca do których najtrudniej dotrzeć. A także docierać do osób, które nie chcą z różnych powodów same chodzić na wizyty gabinetowe.

 

Korzystaj z przygotowanych okazji i promocji urodzinowych. Co tydzień, będziemy oferować Ci coś nowego. A już jutro KONKURS z nagrodami :)) Odwiedzaj naszą stronę i bądź z nami.


Pozdrawiam Cię serdecznie
Aneta Styńska z zespołem
psychorada.pl

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.