Jak nie niszczyć swojego związku? cz. 6

niedziela, 27 lutego 2022

:: Konsultacje i terapie z psychologiem online- umów najbliższy termin >

Związek

Jak nie niszczyć swojego związku? 

 

Miewasz gorsze momenty w relacji? W porządku, każdy je czasem ma. Życie to sinusoida. Masz ochotę z kimś pogadać? Rozumiemy to.

Zwierzasz się wtedy znajomym czym przyjaciołom, czasami komuś z rodziny. Nie ma w tym nic złego, czy dziwnego, wszyscy tak robimy.

 

Jadnak zachęcamy abyś miał czy miała dystans do "złotych rad". Pamiętaj, że nikt nie żyje Twoim życiem, a w dodoatku osoba, z któą rozmawiasz ma tylko jednostronny obraz sytuacji i opinia lub rada obardzona jest filtrami poznawczymi tej osoby. Na te filtry poznawcze składają się poglądy czy doświadczenia osoby, która słucha. Oczywiście nie zakładam, że ta osoba chce dla Ciebie źle, bo na pewno tak nie jest. Takie rady zawsze są z dobrego serca czy chęci niesienia Tobie pomocy. Miej jednak do tych rad dystans, taki zdrowy, że możesz z nich skorzystać ale nie musisz jeśli uznasz, że nie są w zgodzie z Tobą.

 

Nie oznacza to, również że masz przestać korzystać z takiej możliwości wygadania się. Zachecam Cię jednak do ostrożności w korzystaniu z tego typu rad, bo tylko Ty wiesz na prawdę jak jest między Wami. Tylko Ty wiesz, co sie zadziało i jak chcesz tę sytuację rozwiązać.

 

Jeśli po rozmowie z przyjaciółmi nadal nie wiesz, jak zabrać się za naprawienie tej sytuacji, czy rozwiązanie konfliktu który powstał w Twoim związku. Nie musisz się zastanawiać długie miesiące, co robić. W psychoradzie mamy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, ale nie tylko, bo i doświadczenia życiowe, które bardzo ułatwiają wsparcie klientów w tego typu sytuacjach. Nie musisz być z tym sam czy sama. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę, a potem zdecydujesz co robić dalej.

 

 

Alicja Krawczyk

Psycholog 

Patktyk Terapii Któtkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.