Prezent Poradnik "Organizacja czasu przed Świętami w 24 krokach"

środa, 7 grudnia 2016

mikołajkowy prezent

Obserwowałam wczoraj, jak wiele osób robiło zakupy w galeriach handlowych i małych lokalnych sklepach. Wchodziło do sklepów, korzystało z wszystkich możliwych promocji, kupując, jak najwięcej za jak najmniej. Jest to,  jak najbardziej logiczne i zgodne z duchem ekonomii. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wiele przedmiotów ma wygórowane ceny, przy stosunkowo niskiej jakości.  Jednak to co najbardziej mnie uderzyło, to właśnie mikołajkowa konsumpcyjność.

Kupujemy coraz więcej i za coraz więcej. Jeśli są na to środki to bardzo dobrze. Jednak czy faktycznie ilość i cena prezentów są najważniejsze? Gdzie podziała się magia i przedsmak oczekiwania na coś niezwykłego?

Zachęcam Cię, aby w tegoroczne Święta, powrócić do przeszłości, do czasów dzieciństwa, w których wszystko co świąteczne było wielką tajemnicą, ekscytacją i nowością.  Czasów w których w kuchni i na stole królowały zapachy, a przy  stole rozmowy, wspólne śpiewanie kolęd, zaś wspominki rodzinne zastępowały oglądanie samotnego Kevina w Nowym Jorku.

Swój Mikołajkowy podarek wysyłam Ci dzisiaj, ponieważ nie chciałam, aby utonął we wczorajszej korespondencji o setkach przecen i promocji. To naprawdę drobiazg. Praktyczny poradnik „Organizacja czasu przed Świętami w 24 krokach”.  Pomoże Ci on w opanowaniu przedświątecznego stresu, jakiego doświadcza 1/3 naszych rodaków podczas gorączkowych przygotowań.

To czego Ci życzę z okazji Mikołajek i w ogóle z okazji tego, że po prostu żyjesz, to aby w swoim życiu zawsze udawało ci się świadome doświadczać ciebie samego, aby zawsze udało Ci się znaleźć chwilę na wewnętrzną refleksję nad sobą, nad swoim życiem, nad najbliższymi, nad społecznością w której żyjesz czy nawet nad światem.

Z miłością w sercu

Aneta Styńska 
Właścicielka Psychorada.pl
psycholog, psychoedukator, szkoleniowiec

PS A tutaj znajdziesz wszystkie prezenty, które czekają na Ciebie w Psychoradzie

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.