Strategia odzyskiwania dobrego samopoczucia

wtorek, 16 lutego 2016

jak sobie radzić ze stresemChcesz od razu ściągnąć ćwiczenie? Proszę bardzo ->

Wszelkie związki międzyludzkie, czy to koleżeńskie, partnerskie, małżeńskie czy służbowe, opierają się na pewnych oczekiwaniach i związanych z nimi uczuciach. Gdy relacje te się psują, ludzie zaczynają się od siebie oddalać, dąsać, kłócić, strzelać fochy, wiele osób odczuwa smutek, żal, a nawet wszystkie etapy typowego procesu żałoby do których należą:

  1. Negacja czyli zaprzeczanie temu co się wydarzyło;
  2. Złość na osobę, Boga, życie że dana sytuacja ma miejsce, a jednocześnie tęsknota do wspólnych miłych chwil.
  3. Rozpacz, że stało się to co się stało, żal, użalanie się nad sobą, losem;
  4. Pogodzenie się ze stratą, podczas którego następuje otrząśnięcie się po nieprzyjemnych wydarzeniach, pogodzenie z losem, pójście na przód.

 

Tym co jest istotne, to CZAS,
który zajmuje przejście wszystkich tych etapów.


W zależności od wrażliwości osoby i konkretnej sytuacji konflikt pomiędzy ludźmi może trwać kilka dni, a może kilka tygodni, a może nawet i lata. Dlatego zachęcam Cię do wypracowania strategii, dzięki której opracujesz swój plan działania, który przyczyni się do szybkiego odzyskania przez Ciebie dobrego samopoczucia.

Ściągnij ćwiczenia,
które pomogą Ci opracować Twój plan działania ->

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie
Aneta Styńska
psycholog, psychoedukator, koordynatorka kreatywnego działania ;)

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.