Wakacje nad morzem...

poniedziałek, 30 sierpnia 2021

:: Konsultacje i terapie z psychologiem online- umów najbliższy termin >

Wakacje nad morzem

 Wakacje nad morzem...

Podczas tegorocznych wakacji nad morzem zaobserwowałam pewne zjawisko, a mianowicie tatusiów i piwem w towarzystwie ich małych dzieci.
O ile samo spożywanie piwa od czasu do czasu raczej nie budzi mojego sprzeciwu, ani specjalnych kontrowersji, to robienie tego na plaży, mając pod opieką dziecko, w dodatku z samego rana, już tak.
Piszę o tatusiach bo to zaobserwowałam, konkretnie o godzinie 9:45 rano w niedzielę i pozostałe dni również. Zdjęcie wykonane tamże. Szczerze mówiąc budzi niepokój i sprzeciw.
Rozumiem, że będąc na wakacjach pozwalamy sobie na więcej, na rzeczy których być może na co dzień nie robimy. Jednak będąc z dzieckiem czy dziećmi jesteśmy, przede wszystkim zobowiązani, do zapewnienia bezpieczeństwa naszym pociechom. A oprócz tego dajemy przykład, bo to nas dzieci w przyszłości będą naśladować. Budujemy obraz tego jak wyglądają wakacje i jak na wakacjach zachowywać się należy.
Czy na pewno chcemy aby dzieci taki obraz zapamiętały?

 

Alicja Krawczyk

psycholog >

Pratktyk Terapii Któtkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.