Życie po wypadku samochodowym

czwartek, 28 czerwca 2018

:: Opinie dla towarzystw ubezpieczeniowych po wypadku >

#1chwila

 

“27 lutego 2008 roku moje życie zmieniło się o 180 stopni. Uszedłem z życiem z wypadku, którego nie powinienem był przeżyć. A jednak zostałem... Długo zastanawiałem się, po co... Nic nie jest już takie, jak wcześniej. No, może z wyjątkiem mojej pasji. Powoli buduję swoje życie od nowa. Musiałem nauczyć się na nowo chodzić, mówić, samodzielnie jeść itd. Dużo przeszedłem i jeszcze dużo przede mną. Dziś wiem jedno - chciałbym jak tylko potrafię ostrzec innych przed nieodpowiedzialną jazdą. Nieśmiało proszę posłuchajcie się, bo wiem, o czym mówię.”


Maciek Zientarski, dziennikarz znany m.in. z programów motoryzacyjnych  “Pasjonaci” i “V-max”, obecnie nie pracuje

 

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.