PP - Jak szybko zbudować listę mailingową

<< powrót na stronę "Dla Partnerów"   |   Wejście do Programu Partnerskiego Psychorada.pl >>

 

 

O marketingu wirusowym słyszał niemal każdy. Polega on na zainicjowaniu takiej sytuacji, w której potencjalni klienci będą sami między sobą rozpowszechniać informacje dotyczące danej firmy, usług czy produktów. Mówiąc wprost – sami będą przekazywać takie informacje, które ty chcesz, wszystkim swoim znajomym i w dodatku nie musisz ich do tego specjalnie namawiać. Dzięki temu możesz osiągną swój cel szybciej i prościej, bo rzesza obcych ci osób, dotrze w takie zakamarki internetu, których Ty nawet nie podejrzewasz, że istnieją. A to działa na Twoją korzyść.


Cele marketingu wirusowego

Takim celem marketingu wirusowego w programie parterskim może być:

 • zbudowanie listy mailingowej, która w przyszłości da ci nowych klientów,
 • pozyskanie nowych klientów,
 • aktywowanie do działania klientów istniejacych lub
 • bezpośrednie zwiększenie obrotów.

  Są to działania, które mają przynieść Ci zyski w przyszłości (tej bliskiej lub dalszej).


Aby marketing wirusowy zadziałał trzeba mieć „COŚ”, co internauci będą chcieli przekazywać dalej swoim znajomym.


Takim „czymś” może być fotka, filmik, gadżet, bonus, czy strona internetowa zachęcająca do zabawy. I taki właśnie bunus i stronę WWW mam Ci do zaproponowania. Co więcej dzięki niemu od razu, za jednym zamachem pozyskasz osoby do do dwóch Programów Partnerskich – tj. do Psychorady i Złotych Myśli.

 

 

Podsumowując –> rozdając ten bonus pozyskujesz osoby do 2 osobnych PP, dzięki czemu robiąc jedną czynność podwajasz swoje szanse na zyski w obu PP.

 

 

Tym bonusem, który Ci dzisiaj proponuję jest ebook „Twój związek. Twoje partnerstwo. Jak odnaleźć szczęście w drugiej osobie” przygotowany przez Psychoradę i składający się fragmentów publikacji wydawanych w Złotych Myślach na temat związków i miłości. Wszystkie linki są linkami partnerskimi!


W ebooku są linki do stron głównych Psychorady i Złotych Myśli oraz do poszczególnych produktów. Dzięki temu pozyskujesz osoby na 2 listy – do Psychorady i Złotych Myśli.


Dodatkowo jest zachęta do udziału w wirusowej zabawie „Poślij buziaka na Walentynki, czyli wojna na buziaki dziewczyny kontra chłopaki”, w której jeśli się chce pobrać bonusy, trzeba wysłać chociaż jednego buziaka. To jest akcja dzięki której pozyskujesz osoby na 2 listy mailingowe Psychorady.UWAGA – Instrukcja użycia bonusa!

Bonus udostępniamy w wersji edytowalnej, aby każdy Partner mógł wstawić w odpowiednie miejsca swoje własne linki partnerskie.


Jak to zrobić?

 1. Pobierz ebooka >>

 2. Wstaw swój link partnerski we właściwe miejsca
  - w grafiki P sychorady na stronach: okładka, 10, 125, 178, 214
  - w grafiki Złotych Myśli na stronach: 25, 47, 64, 71, 76, 106, 114, 138, 146, 157, 168, 185, 211,
  - w linkach Psychorady na stronach: 2 (dwa linki), 7 (link w copyright - zmianyzaedytują się na pozostałe strony), 212-214 (10 linków).

 3. Jak wstawić swój link partnerski?
  - stań myszką na grafice lub linku

  - w menu programu wybierz ścieżkę Wstaw → Hiperłącze

  - otworzy Ci się okno w którym w okienku → Cel będzie wpisany link do danej strony.

  - w przypadku linku do strony Psychorady czyli np. http://psychorada.pl/aff/psychorada musisz wykasować po /aff/ słowo -> psychorada i wpisać swój link partnerski np. http://psychorada.pl/aff/Twoj-link-partnerski

  - przypadku linku do strony Złotych Mysli czyli np. http://organizacja-wesel.zlotemysli.pl/psychorada,walentynki/ musisz wykasować „psychorada” i wpisać swój link partnerski np. http://organizacja-wesel.zlotemysli.pl/Twoj-link-partnerski,walentynki/

  - wprowadź zmiany → Zastosuj

  Instrukcja jest napisana dla programu OpenOffice.

   


Życzę Ci bardzo wielu zadowolonych osób z Twoimi linkami partnerskimi :)
Aneta Styńska

 


Aneta Styńska była managerem Złotego Programu Partnerskiego w latach 2005-2010. Obecnie koncentruje się na rozwoju swojego Programu Partnerskiego Psychorada.pl oraz edukacji e-biznesowej dla osób, które chcą związać własną działalność zawodową z tym obszarem biznesu.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.