PP - Jak zarobić na walentynkach?

<< powrót na stronę "Dla Partnerów"   |   Wejście do Programu Partnerskiego Psychorada.pl >>

 

Walentynkowa akcja promocyjna "Poslij całusa na Walentynki" jest świetną alternatywą zarobienia pieniędzy dla wszystkcih tych Partnerów, którzy chcą:

  • szybko powiększyć swoją listę Klientów, by w przyszłości zarabiać na prowizajch od ich zakupów
  • nie lubią bezpośredniego sprzedawania produktów
  • mają dużą listę mailingową lub wiele kontaktów na serwisach społecznościowych
  • są zaawansowanymi Partneram lub... właśnie zaczynają swoją przygodę z PP.

Co zrobić aby zarobić?

To prostsze niż myślisz! Wystarczy wysyłać walentynki lub polecać tę stronę. za pomocą swoich linków partnerskich lub banerów graficznych.

 

A na poważnie - zachęcaj internautów do wzięcia udziału w walentynkowej wojnie na buziaki, polecając im swój link partnerski czyli:
-> do strony z zabawą walentynkową http://walentynki.psychorada.pl/aff/Twój-link-partnerski
lub
-> do strony z ofertą walentynkową http://psychorada.pl/aff/Twój-link-partnerski/walentynki2011.html


W miejsce "Twój-link-partnerski"
wpisz wybrany przez siebie link prtnerski.
 
Tym razem nie musisz NIC oficjalnie sprzedawać. My robimy to za Ciebie ;) Walentynkowa zabawa jest naszpikowana linkami do Psychorady. Zatem kierując internautów na stronę Walentynek pozyskujesz swoich nowych klientów oraz odświeżasz kontakty z klientami niekatywnymi.

 

    Korzyści dla internautów:
Każdy, kto weźmie udział w walentynkowej zabawie otrzyma 14 upominków. A 10 internautów, którzy rozdadzą najwięcej walentynek otrzyma atrakcyjne nagrody.

 

    Korzyści dla Ciebie:
A Ty... poza prowizjami
  • Dodatkowo każdy internauta, który weźmie udział w Walentynkach zostaje wpisany aż na 2 listy subskrybentów:
    • na listę Walentynkową, dzieki której za rok również otrzyma od nas powiadomienie o zabawie. Zatem mając Twój link będzie to Twój pozyskany klienet,
    • na listę Psychorady, jeśli poprzez dowolny link wejdzie na stronę Psychorada.pl i dokona na niej rejestracji lub zakupu.

Działaj, pomagaj i zarabiaj!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.