PP - Jak zarobić na walentynkach?

<< powrót na stronę "Dla Partnerów"   |   Wejście do Programu Partnerskiego Psychorada.pl >>

 

Walentynkowa akcja promocyjna "Poslij całusa na Walentynki" jest świetną alternatywą zarobienia pieniędzy dla wszystkcih tych Partnerów, którzy chcą:

  • szybko powiększyć swoją listę Klientów, by w przyszłości zarabiać na prowizajch od ich zakupów
  • nie lubią bezpośredniego sprzedawania produktów
  • mają dużą listę mailingową lub wiele kontaktów na serwisach społecznościowych
  • są zaawansowanymi Partneram lub... właśnie zaczynają swoją przygodę z PP.

Co zrobić aby zarobić?

To prostsze niż myślisz! Wystarczy wysyłać walentynki lub polecać tę stronę. za pomocą swoich linków partnerskich lub banerów graficznych.

 

A na poważnie - zachęcaj internautów do wzięcia udziału w walentynkowej wojnie na buziaki, polecając im swój link partnerski czyli:
-> do strony z zabawą walentynkową http://walentynki.psychorada.pl/aff/Twój-link-partnerski
lub
-> do strony z ofertą walentynkową http://psychorada.pl/aff/Twój-link-partnerski/walentynki2011.html


W miejsce "Twój-link-partnerski"
wpisz wybrany przez siebie link prtnerski.
 
Tym razem nie musisz NIC oficjalnie sprzedawać. My robimy to za Ciebie ;) Walentynkowa zabawa jest naszpikowana linkami do Psychorady. Zatem kierując internautów na stronę Walentynek pozyskujesz swoich nowych klientów oraz odświeżasz kontakty z klientami niekatywnymi.

 

    Korzyści dla internautów:
Każdy, kto weźmie udział w walentynkowej zabawie otrzyma 14 upominków. A 10 internautów, którzy rozdadzą najwięcej walentynek otrzyma atrakcyjne nagrody.

 

    Korzyści dla Ciebie:
A Ty... poza prowizjami
  • Dodatkowo każdy internauta, który weźmie udział w Walentynkach zostaje wpisany aż na 2 listy subskrybentów:
    • na listę Walentynkową, dzieki której za rok również otrzyma od nas powiadomienie o zabawie. Zatem mając Twój link będzie to Twój pozyskany klienet,
    • na listę Psychorady, jeśli poprzez dowolny link wejdzie na stronę psychorada.pl i dokona na niej rejestracji lub zakupu.

Działaj, pomagaj i zarabiaj!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.