Prezenty

Wszystkie prezenty są Twoje


Możesz bezpłatnie otrzymać wszystkie prezenty, które są wymienione na tej stronie! A są to poradniki, bony prezentowe i nagrania MP3 na temat randek i tworzenia szczęśliwych związków. Łączna wartość prezentów to 339 zł! Dla Ciebie oczywiście za free.

Dlatego od razu podaj swój adres e-mail, aby je w 3 minuty otrzymać prosto do swojej skrzynki pocztowej. Pośpiesz się! Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Pobierz fragment

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, a na Twoją skrzynkę pocztową w ciągu kilku minut, trafi plik omawiający interesujące Cię zagadnienie.
Oto prezenty, które otrzymasz

Nagrania MP3

Nagranie "Zrozumieć trudności w związku":
Każdy związek przechodzi kryzysy, większe lub mniejsze, i nie warto mieć złudzeń, że są możliwe związki bez problemów. Problemy zawsze czegoś uczą i pokazują, co trzeba ulepszyć. Dlatego warto nauczyć dostrzegać pierwsze symptomy nadchodzących konfliktów i nauczyć się znajdować rozwiązania problematycznych sytuacji. Dzięki temu lepiej poznaje się siebie i swojego partnera.
Nagranie "Brak komunikacji w związku":
Podstawą dobrych relacji międzyludzkich jest komunikacja. Po prostu nie da się nie komunikować, ale często zapominamy w jaki sposób się komunikować, aby dojść do porozumienia, zamiast bezskutecznego i prowadzącego do zerwania okopywania się na swoich pozycjach.
Nagranie "Parę słów o miłości i przepisie na udane małżeństwo":
Jeśli jest przepis na udane małżeństwo to jest on tylko jeden - kochać się :) Ale w epoce, gdy Ego konsumuje naszą wyrozumiałość względem Partnera jest to coraz trudniejsze. Jak sprawić by związek rozkwitał opowiada Aneta Styńska.
Nagranie "Relaksacja":
Pozwól sobie na chwilę relaksu. Daj się ponieść uspokajającym i kojącym dźwiękom psychoradowej relaksacji. Podaruj sobie 10 minut pełnego relaksu...

e-Poradniki

E-book "101 Kreatywnych randek" (fragment):
Dziesiątki nowych, kreatywnych, barwnych pomysłów na spotkanie, które pomogą Tobie pozbyć się problemu rutyny na randkach, sprawią że wzbudzisz podziw i wywrzesz niezapomniane wrażenie właśnie na tej jedynej, ukochanej osobie...
E-book "Przyciąganie wymarzonego partnera":
O prawie przyciągania i sukcesie The Secret, słyszał już niemal każdy. Okazuje się, że prawo przyciągania można z powodzeniem stosować w każdej dziedzinie życia. Nawet w miłości.
E-book "Komunikacja w małżeństwie":
Na temat komunikacji międzyludzkich napisano już całe tomiska książek, ale te tony papierowych stron okazały się nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ z teorii nie można nauczyć się komunikacji z innymi osobami. Rozmowa jest czynnością głosową i tylko mówiąc i słuchając, możesz ją trenować.
E-book "257 randkowych rad":
Ponad 250 najlepszych i najtrafniejszych rad, udzielonych przez ankietowanych, a wybranych i zredagowanych przez nas. Dzięki nim poradzisz sobie z każdym randkowym problemem!
E-book "Rozmowa na randce":
Wreszcie pozbędziesz się problemów z rozmowami na Twoich randkach! Praktyczne porady jak przygotować się do randki, aby uniknąć kłopotliwych momentów ciszy, a także aby wciągnąć partnera w rozmowę i poznać go jeszcze lepiej.
E-book "52 skuteczne psychorady. Odkryj sprawdzone sposoby na ulepszenie swojego życia":
Publikacja zawiera wskazówki, jak polepszyć jakość swojego życia w oparciu o znajomość mechanizmów psychologicznych.
E-book "Czy wiesz, jaki jest Twój profil psychologiczny?":
Kim jesteś? Sprawdź co powie o Tobie nasz psycholog. Wypełnij ankietę, a poznasz ZA DARMO swój podstawowy profil psychologiczny.
E-book "Nie daj się depresji!":
Publikacja zawiera omówienie tematyki związanej z depresją i zaburzeniami nastroju.
E-book "Pogromcy stresów":
Kompas szcześcia. Dariusz Skrasowski przedstawia jak radzić sobie ze stresem? ... nawet gdy już wielokrotnie próbowałeś.
E-book "Zwalcz stres":
Poznaj skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i radzenia sobie ze stresem, aby móc cieszyć się życiem w pełni. Podstawowe metody radzenia sobie ze stresem są dostępne na wyciągnięcie, każdej ręki, nawet tej najbardziej zestresowanej.
E-book "Po co się uczymy":
Po co się uczymy? Z bardzo różnych powodów . Ale zawsze robimy to dla siebie . Czasem uczysz sie, ze by nie zawieść oczekiwań bliskich osób albo dlatego, że w nagrodę za dobrze zdany egzamin rodzice obie cali pożyczyć ci samochód na w e e k e n d. Bo jeszcze nie widzisz płynących z nauk i innych korzyści. Na czym te korzyści mogą polegać, co ci przynosić?
E-book "Ogród Miłości":
Fantastyczna opowieść, ukazująca jak z wielkiego oczarowania partnerem, przechodzimy przez kolejne etapy związku. Jak podstępnie może wkradać się rutyna, jak zapominamy o otwartości na siebie, jak zaczynamy dostrzegać wady i... stajemy na rozdrożu - być dalej czy się rozstać. Co zrobić by wieść szczęśliwe życie?
E-book "Sztuka uwodzenia kobiet w internecie":
W dzisiejszym zabieganym życiu, coraz trudniej jest znaleźć czas na poznawanie kobiet. Praca i studia nie zawsze dają takie możliwości, czasem wręcz to uniemożliwiają. Problemem może być też nieśmiałość. Całe szczęście więc, że istnieje Internet i serwisy, na których można nawiązywać nowe znajomości. Dowiedz się jak się zaprezentować, aby zainteresować, a nie zniechęcić do siebie kobiety.
E-book "Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym":
W opiniach światowej klasy uwodzicieli, dokładniej opisanych w książce Neila Straussa "Gra", podejścia do kobiet na parkiecie tanecznym w klubie, nie są w pełni przewidywalne. Niektórzy z nich uważają parkiet za nieodpowiednie miejsce do uwodzenia kobiet, za pułapkę, lub też podchodzenie do kobiet w tym miejscu nazywają strzelaniem śrutem. Z tego e-booka dowiesz się jak odnieść sukces na parkiecie.
E-book "Psychologia osiągnięć. 40 listów, które odmienią Twoje życie.":
Dowiesz się z niego, między innymi jak być szczęśliwym bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu, jak spełniać wielkie marzenia, jak wygrać ze skłonnością do zwlekania, jak osiągnąć niezależność finansową, jak wykorzystać swój ogromny potencjał, jak uniknąć pułapek, w które wpada większość ludzi próbując osiągnąć sukces. E-book ma 180 stron.

Bony prezentowe

Bon prezentowy o wartości 30 zł na zajęcia "21 kroków do udanej komunikacji - internetowy trening skutecznej komunikacji werbalnej". 
Bon prezentowy o 25% na pakiet 6 konsultacji psychologicznych. 
Program Odnowy Związku z bonem prezentowym o wartości 95 zł i ekstra bonusami. 
A jeśli chcesz zrobić dobry uczynek... poleć tę stronę swoim przyjaciołom i znajomym. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.