Prezenty

Wszystkie prezenty są Twoje


Możesz bezpłatnie otrzymać wszystkie prezenty, które są wymienione na tej stronie! A są to poradniki, bony prezentowe i nagrania MP3 na temat randek i tworzenia szczęśliwych związków. Łączna wartość prezentów to 339 zł! Dla Ciebie oczywiście za free.

Dlatego od razu podaj swój adres e-mail, aby je w 3 minuty otrzymać prosto do swojej skrzynki pocztowej. Pośpiesz się! Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Pobierz fragment

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, a na Twoją skrzynkę pocztową w ciągu kilku minut, trafi plik omawiający interesujące Cię zagadnienie.
Oto prezenty, które otrzymasz

Nagrania MP3

Nagranie "Zrozumieć trudności w związku":
Każdy związek przechodzi kryzysy, większe lub mniejsze, i nie warto mieć złudzeń, że są możliwe związki bez problemów. Problemy zawsze czegoś uczą i pokazują, co trzeba ulepszyć. Dlatego warto nauczyć dostrzegać pierwsze symptomy nadchodzących konfliktów i nauczyć się znajdować rozwiązania problematycznych sytuacji. Dzięki temu lepiej poznaje się siebie i swojego partnera.
Nagranie "Brak komunikacji w związku":
Podstawą dobrych relacji międzyludzkich jest komunikacja. Po prostu nie da się nie komunikować, ale często zapominamy w jaki sposób się komunikować, aby dojść do porozumienia, zamiast bezskutecznego i prowadzącego do zerwania okopywania się na swoich pozycjach.
Nagranie "Parę słów o miłości i przepisie na udane małżeństwo":
Jeśli jest przepis na udane małżeństwo to jest on tylko jeden - kochać się :) Ale w epoce, gdy Ego konsumuje naszą wyrozumiałość względem Partnera jest to coraz trudniejsze. Jak sprawić by związek rozkwitał opowiada Aneta Styńska.
Nagranie "Relaksacja":
Pozwól sobie na chwilę relaksu. Daj się ponieść uspokajającym i kojącym dźwiękom psychoradowej relaksacji. Podaruj sobie 10 minut pełnego relaksu...

e-Poradniki

E-book "101 Kreatywnych randek" (fragment):
Dziesiątki nowych, kreatywnych, barwnych pomysłów na spotkanie, które pomogą Tobie pozbyć się problemu rutyny na randkach, sprawią że wzbudzisz podziw i wywrzesz niezapomniane wrażenie właśnie na tej jedynej, ukochanej osobie...
E-book "Przyciąganie wymarzonego partnera":
O prawie przyciągania i sukcesie The Secret, słyszał już niemal każdy. Okazuje się, że prawo przyciągania można z powodzeniem stosować w każdej dziedzinie życia. Nawet w miłości.
E-book "Komunikacja w małżeństwie":
Na temat komunikacji międzyludzkich napisano już całe tomiska książek, ale te tony papierowych stron okazały się nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ z teorii nie można nauczyć się komunikacji z innymi osobami. Rozmowa jest czynnością głosową i tylko mówiąc i słuchając, możesz ją trenować.
E-book "257 randkowych rad":
Ponad 250 najlepszych i najtrafniejszych rad, udzielonych przez ankietowanych, a wybranych i zredagowanych przez nas. Dzięki nim poradzisz sobie z każdym randkowym problemem!
E-book "Rozmowa na randce":
Wreszcie pozbędziesz się problemów z rozmowami na Twoich randkach! Praktyczne porady jak przygotować się do randki, aby uniknąć kłopotliwych momentów ciszy, a także aby wciągnąć partnera w rozmowę i poznać go jeszcze lepiej.
E-book "52 skuteczne psychorady. Odkryj sprawdzone sposoby na ulepszenie swojego życia":
Publikacja zawiera wskazówki, jak polepszyć jakość swojego życia w oparciu o znajomość mechanizmów psychologicznych.
E-book "Czy wiesz, jaki jest Twój profil psychologiczny?":
Kim jesteś? Sprawdź co powie o Tobie nasz psycholog. Wypełnij ankietę, a poznasz ZA DARMO swój podstawowy profil psychologiczny.
E-book "Nie daj się depresji!":
Publikacja zawiera omówienie tematyki związanej z depresją i zaburzeniami nastroju.
E-book "Pogromcy stresów":
Kompas szcześcia. Dariusz Skrasowski przedstawia jak radzić sobie ze stresem? ... nawet gdy już wielokrotnie próbowałeś.
E-book "Zwalcz stres":
Poznaj skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i radzenia sobie ze stresem, aby móc cieszyć się życiem w pełni. Podstawowe metody radzenia sobie ze stresem są dostępne na wyciągnięcie, każdej ręki, nawet tej najbardziej zestresowanej.
E-book "Po co się uczymy":
Po co się uczymy? Z bardzo różnych powodów . Ale zawsze robimy to dla siebie . Czasem uczysz sie, ze by nie zawieść oczekiwań bliskich osób albo dlatego, że w nagrodę za dobrze zdany egzamin rodzice obie cali pożyczyć ci samochód na w e e k e n d. Bo jeszcze nie widzisz płynących z nauk i innych korzyści. Na czym te korzyści mogą polegać, co ci przynosić?
E-book "Ogród Miłości":
Fantastyczna opowieść, ukazująca jak z wielkiego oczarowania partnerem, przechodzimy przez kolejne etapy związku. Jak podstępnie może wkradać się rutyna, jak zapominamy o otwartości na siebie, jak zaczynamy dostrzegać wady i... stajemy na rozdrożu - być dalej czy się rozstać. Co zrobić by wieść szczęśliwe życie?
E-book "Sztuka uwodzenia kobiet w internecie":
W dzisiejszym zabieganym życiu, coraz trudniej jest znaleźć czas na poznawanie kobiet. Praca i studia nie zawsze dają takie możliwości, czasem wręcz to uniemożliwiają. Problemem może być też nieśmiałość. Całe szczęście więc, że istnieje Internet i serwisy, na których można nawiązywać nowe znajomości. Dowiedz się jak się zaprezentować, aby zainteresować, a nie zniechęcić do siebie kobiety.
E-book "Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym":
W opiniach światowej klasy uwodzicieli, dokładniej opisanych w książce Neila Straussa "Gra", podejścia do kobiet na parkiecie tanecznym w klubie, nie są w pełni przewidywalne. Niektórzy z nich uważają parkiet za nieodpowiednie miejsce do uwodzenia kobiet, za pułapkę, lub też podchodzenie do kobiet w tym miejscu nazywają strzelaniem śrutem. Z tego e-booka dowiesz się jak odnieść sukces na parkiecie.
E-book "Psychologia osiągnięć. 40 listów, które odmienią Twoje życie.":
Dowiesz się z niego, między innymi jak być szczęśliwym bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu, jak spełniać wielkie marzenia, jak wygrać ze skłonnością do zwlekania, jak osiągnąć niezależność finansową, jak wykorzystać swój ogromny potencjał, jak uniknąć pułapek, w które wpada większość ludzi próbując osiągnąć sukces. E-book ma 180 stron.

Bony prezentowe

Bon prezentowy o wartości 30 zł na zajęcia "21 kroków do udanej komunikacji - internetowy trening skutecznej komunikacji werbalnej". 
Bon prezentowy o 25% na pakiet 6 konsultacji psychologicznych. 
Program Odnowy Związku z bonem prezentowym o wartości 95 zł i ekstra bonusami. 
A jeśli chcesz zrobić dobry uczynek... poleć tę stronę swoim przyjaciołom i znajomym. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.