Poskromnij negatywne emocje

czwartek, 3 marca 2011

Tak jak sukcesy nie biorą się z niczego, tak z konkretnie ukształtowaną osobowością człowiek się nie rodzi. Aby osiągnąć w życiu spełnienie trzeba codziennie intensywnie pracować nad polepszaniem jakości swojego życia. Każdego dnia jesteśmy kształtowani przez osoby z zewnętrznego otoczenia i nie zawsze ten wpływ na nas jest dobry. Jeśli otrzymamy negatywne wzorce, to podczas procesu jakim jest życie, będą się coraz bardziej utrwalać. Nie pozwól sobie na to.
 
Pozbywanie się złych nawyków to uzdrowienie duszy. Praca nad sobą wiąże się z dobrowolną rezygnacją z tego, co sprawia, że rozwój osobisty został wstrzymany. Przede wszystkim jest to walka ze złymi przyzwyczajeniami i emocjami, których najlepszym przykładem jest wybuch złości.

Kiedy się złościsz, Twój organizm potrzebuje energii do mobilizacji, serce pompuje szybciej krew, poziom adrenaliny wzrasta. Po wszystkim następuje wyczerpanie i musi nastąpić regeneracja. Jeśli więc cierpisz na chroniczną złość, to kilka razy dziennie przechodzisz cykl z ekscytacji do wyczerpania nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Zastanów się, jak dużo Twojej energii jest marnowanej.

To najlepsze opracowanie merytoryczne na ten temat. Atutem szkolenia jest jego zwięzłość (bez zbędnego gadulstwa), logiczna budowa, proste i rzeczowe wyjaśnianie zawiłych sytuacji, ćwiczenia, które można od razu stosować w swoim życiu, bu lepiej poznać swoje reakcje oraz reakcje swoich bliskich oraz praktyczne, gotowe do natychmiastowego stosowania zasady eliminujące złość z życia, dzięki czemu zyskuje się spokój, tak poterzbny w dzisiejszych czasach.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.