Przydatne narzędzie rozwoju osobistego

poniedziałek, 10 maja 2010

Różni ludzie różnie patrzą na rozwój osobisty, tak samo jak na zajęcia z psychologiem czy
coachem rozwoju osobistego. Rzadko jednak wykazują, tak optymistyczne podejście do
tego tematu, jak mój znajomy Sebastian Schabowksi (wielki zwolennik rozwoju
osobistego, pasjonat literatury motywacyjnej i trener motywacyjny) o czym dowiedziałam
się  przez zupełny przypadek :)

 

 

Oto (oczywiście autoryzowany) fragment z naszej korespondencji:

 

 

SS: Spotkałem niedawno osobę, która po kilku latach terapii, miała niezwykle wysoki poziom rozwoju osobistego i to bez studiowania literatury motywacyjnej... Sam się zastanawiam nad zaczęciem terapii, bo wyniki są dość ekscytujące.


AS: Bo zajęcia z terapeutą, to jest dość mocny wgląd, żeby nie powiedzieć "wjazd" w siebie. Czytając literaturę, czy chodząc na wykłady nabywasz wiedzę na dany temat. Natomiast chodząc na indywidualne zajęcia, prowadzący pracuje tylko z Tobą, tylko Tobie poświęca czas i już samo to zmusza Cię, do aktywności.  Różnica pomiędzy "czytaniem o..." a "braniem udziału w", to tak,  jak różnica pomiędzy teorią, a praktyką w wykonywaniu jakiegoś zawodu.

Dzięki temu, że prowadzący patrzy na Ciebie obiektywnie - jest w stanie pokazać Ci rzeczy, których nie wiesz na swój temat lub ich nie zauważasz, bo jesteś za blisko i nie widzisz ich obiektywnie. To bardzo szybko jest w stanie otworzyć Ci oczy i pomóc uzyskiwać lepsze rezultaty w dziedzinie, na której Ci zależy.

 

SS: Dawno nie byłem tak podekscytowany jakimiś zajęciami, jak teraz w kontekście tych konsultacji. Wygląda na to, że omijało mnie dotąd bardzo przydatne narzędzie rozwoju osobistego :)

 

AS: Świetnie, że tak myślisz, bo większości ludzi, zajęcia z psychologiem czy seksuologiem wydają się gorszym kataklizmem niż tsunami. Ciągle jeszcze ludzie wierzą, że do psychologa chodzą wariaci, a do seksuologa zboczeńcy... 

A to przecież specjalista, jak każdy inny - bolą Cię oczy idziesz do okulisty, boli serce to idziesz do kardiologa. Chcesz mieć lepsze rezultaty w życiu, rozwiązać swoje problemy, stać się bardziej dojrzałą i szczęśliwą osobą - idziesz do psychologa.

Jeśli chcesz zacząć od razu konsultacje u nas to daj znać - bo wprowadzamy nowy niższy cennik...


SS: Pewnie, że chcę, daj znać, co powinienem zrobić. Wydaje mi się, że cena nie jest jakoś maksymalnie ważna, bo wartość może być bezcenna :D

 

I właśnie dlatego, teraz ja zapraszam Ciebie, do podjecia decyzji o rozpoczęciu Twojej własnej przygody z rozwojem osobistym :)

 

Aneta Styńska
założycielka Psychorada.pl

_________________________________________________________________

Jak polepszyć jakoś swojego życia
- profesjonalnie, skutecznie i anonimowo?

 

_________________________________________________________________

 

 


 

 

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.