Jak mieć udany związek?

czwartek, 10 lutego 2011

::  Co się stało z naszą miłością i jak ją odzyskać?  >>

 

Nieraz słyszy się wypowiedzi w tym stylu:

"On mnie już chyba nie kocha, bo od wielu miesięcy nie daje mi prezentów..."

Albo:

"Ona mnie już chyba nie kocha, bo nie chce jeździć ze mną na rowerze i w ogóle ciężko z nią odbyć jakąś głęboką rozmowę, jak to kiedyś mieliśmy w zwyczaju..."

Albo:

"Ona w ogóle mnie nie docenia, nigdy nie mówi, że jej się podobam, że mnie kocha, że jestem świetny - kiedyś mówiła, ale już mnie pewnie nie kocha..."

Wiesz na czym polega największy paradoks?
Ci ludzie są prawdopodobnie w dalszym ciągu kochani, ale ich partnerzy nie komunikują tego w ICH JĘZYKU miłości.

Często mają złe nastawienie do partnera. Rozliczają go tylko z własnych wymagań. Brakuje im spontaniczności. Dostrzegają głównie wady.

Takie między innymi są symptomy wypalenia w związku...


Jak to jest, że w pewnych okolicznościach żaden dobry uczynek nie ujdzie Ci na sucho (a tylko pogorszy Twoje położenie)?

Na te pytania odpowiada Zuzanna Celmer psychoterapeutka i autorka 9 książek na temat udoskonalania związków. Od ponad 20 lat prowadzi działalność zawodową skoncentrowaną na polepszaniu jakości związków. Dowiedz się jak przestać być emocjonalnym niewolnikiem  >>

 

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.