Jak mieć udany związek?

czwartek, 10 lutego 2011

::  Co się stało z naszą miłością i jak ją odzyskać?  >>

 

Nieraz słyszy się wypowiedzi w tym stylu:

"On mnie już chyba nie kocha, bo od wielu miesięcy nie daje mi prezentów..."

Albo:

"Ona mnie już chyba nie kocha, bo nie chce jeździć ze mną na rowerze i w ogóle ciężko z nią odbyć jakąś głęboką rozmowę, jak to kiedyś mieliśmy w zwyczaju..."

Albo:

"Ona w ogóle mnie nie docenia, nigdy nie mówi, że jej się podobam, że mnie kocha, że jestem świetny - kiedyś mówiła, ale już mnie pewnie nie kocha..."

Wiesz na czym polega największy paradoks?
Ci ludzie są prawdopodobnie w dalszym ciągu kochani, ale ich partnerzy nie komunikują tego w ICH JĘZYKU miłości.

Często mają złe nastawienie do partnera. Rozliczają go tylko z własnych wymagań. Brakuje im spontaniczności. Dostrzegają głównie wady.

Takie między innymi są symptomy wypalenia w związku...


Jak to jest, że w pewnych okolicznościach żaden dobry uczynek nie ujdzie Ci na sucho (a tylko pogorszy Twoje położenie)?

Na te pytania odpowiada Zuzanna Celmer psychoterapeutka i autorka 9 książek na temat udoskonalania związków. Od ponad 20 lat prowadzi działalność zawodową skoncentrowaną na polepszaniu jakości związków. Dowiedz się jak przestać być emocjonalnym niewolnikiem  >>

 

 

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.