Psychologia > Artykuł miesiąca > Różnica między niebem a piekłem na Ziemi, czyli jak być trwale szczęśliwszym

Jak brzmi jedno słowo, które odróżnia ludzi uwielbiających swoje życie, żyjących w raju na Ziemi, od całej reszty osób, które cierpią swoje życie i nieświadomie tworzą własne problemy?

Uwaga - ludzie, którzy przeczytali poniższy tekst raportują, że zupełnie zmienił on ich życie.

 

To wręcz niesprawiedliwe, że tak wiele osób nie zdaje sobie zupełnie sprawy, z tego, co za chwilę przeczytasz.

Gdyby więcej osób wiedziało, w czym tkwi klucz do szczęśliwego, spełnionego życia - mogłby one nad nim świadomie popracować i błyskawicznie poprawić swoją sytuację.

Jak to się dzieje, że Marek jest człowiekiem, którego ciągle wykorzystują inni ludzie, nie potrafi im odmówić, nie przyznaje się do własnych potrzeb, ma niskie poczucie własnej wartości, jest strasznie sfrustrowany życiem i ledwo już wytrzymuje tłamszenie w sobie negatywnych emocji, podczas gdy Grzesiek z łatwością buduje szczęśliwe i obustronnie korzystne relacje z innymi ludźmi, jest szanowany, ludzie się z nim liczą, ma wysokie poczucie własnej wartości i ciągle zwiększa swoją satysfakcję z życia?

Jak to się dzieje, że Eli zawsze przydażają się wszelkiego rodzaju kłopoty, jest magnesem na pecha i niewłaściwych facetów, przy okazji nie może znaleźć pracy i jest wściekła na cały świat, że ją tak źle traktuje, podczas gdy Ania świetnie sobie radzi w życiu, ma bardzo satysfakcjonujące związki, wykonuje pracę, którą kocha i świetnie dzięki temu zarabia, a także po prostu umie cieszyć się życiem?

Słowo, które odróżnia osoby nieszczęśliwe i szczęśliwe w powyższych przykładach, to DOJRZAŁOŚĆ.

Co rozumiemy przez dojrzałość?

To dość rozległe pojęcie, ale dla uproszczenia załóżmy, że najważniejsze cechy osoby dojrzałej to:

1. Umiejętność samoobserwacji (popatrzenia na siebie z perspektywy osoby trzeciej).

2. Wyraźnie wyznaczone osobiste granice oddzielające ją od świata (podstawa asertywności).

 

Jeśli umiemy obserwować i analizować swoje zachowanie - możemy wyciągać wnioski z naszych doświadczeń, brać za siebie odpowiedzialność i wzrastać. Jesteśmy w stanie dostrzec, że sami tworzymy nasze problemy. Możemy uczyć się dzięki naszemu doświadczeniu życiowemu.

Czym natomiast są osobiste granice? Oddzielają one to, co kontrolujemy w 100% od tego, czego nie kontrolujemy wcale. Wiele problemów i cierpienia bierze się stąd, że próbujemy kontrolować coś, co jest poza zasięgiem naszej kontroli (innych ludzi, pogodę itd.) lub oddajemy innym kontrolę nad swoimi decyzjami, które powinny być tylko nasze (podporządkowujemy się, dajemy zdominować).

Dobrze zdefiniowane granice pozwalają nam także akceptować obustronnie korzystne propozycje innych ludzi i odrzucać takie, które przynosiłyby nam straty (transakcje typu wygrany-przegrany).

Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielki klucz do szczęścia właśnie został Ci objaśniony...

Okazuje się, że ludzie posiadający zdolność do samoobserwacji i reflekcji nad swoim zachowaniem, a także dobrze zdefiniowane granice są o niebo szczęśliwsi od całej reszty.

Uwielbiają życie.

Równocześnie - większość problemów, z którymi boryka się przeciętny człowiek jest wynikiem jakichś braków w tych dwóch ważnych sprawach.

Każdy z nas ma obszary, w których mógłby stać się bardziej dojrzały, zwiększyć poczucie własnej wartości i pozbyć się toksycznych, limitujących przekonań.

Najmądrzejsi ludzie doskonale zdają sobie z tego sprawę i ...aktywnie pracują nad stawaniem się bardziej dojrzałymi.

Rozumieją oni pewien mało znany sekret - mianowicie, że to nie świat zewnętrzny jest przyczyną ich zadowolenia z życia lub jego braku...

Wiedzą, że tylko wewnętrzne zmiany, tylko stanie się lepszą wersją siebie trwale uczyni ich szczęśliwyszymi.

Nie lepszy samochód.

Nie większy dom.

Zmiana myślenia, nawyków, podniesienie poczucia własnej wartości, zwiększenie stopnia zrozumienia samego siebie i wytyczenie klarownych granic osobistych.

Jeśli Ty się zmienisz - wszystko się zmieni.

Dla osób, które chcą maksymalnie zwiększyć swój poziom dojrzałości, a co za tym idzie podnieść TRWALE jakość swojego życia we wszystkich jego najważniejszych dziedzinach powstał specjalny program pracy nad sobą, który łączy zalety szkolenia, pracy własnej i pracy z psychologiem, by najskuteczniej pomóc Ci rozwiązać właśnie Twoje problemy i doprowadzić do świetnego stanu to, co jest w tej chwili Twoim najsłabszym punktem, który niepotrzebnie zabiera Ci radość życia.

Mówię tu o:

Intensywnym Programie Zmiany Osobistej

Odbywa się on w całości przez internet.

Jest jedyną taką propozycją na rynku - dzięki niemu popracujesz mocno nad staniem się nową, lepszą wersją siebie, co zapewni Ci świetne rezultaty w najważniejszych dla Ciebie dziedzinach życia.

"Może się zdarzyć, że będziesz trwać latami w niezadowoleniu z czegoś, co możesz łatwo usunąć."

Żeby uniknąć tego błędu - rozważ wzięcie udziału w tym programie i solidną pracę nad sobą, która jest tak naprawdę jedynym sposobem na trwale szczęśliwsze życie...

"Jakie korzyści da mi udział w Internetowym Programie Zmiany Osobistej?"

Oto kilka przykładowych korzyści:

 • IPZO ukierunkuje i przyspieszy Twój rozwój osobisty

 • Poznasz "instrukcję obsługi" emocji, by doskonale sobie z nimi radzić, zamiast być ich ofiarą w taki czy inny sposób.
 • Zrozumiesz 5 praw asertywnego zachowania i z łatwością wyznaczysz innym ludziom granice, by ochronić swoje zasoby, zaspokoić potrzeby i budować tylko wymiany na zasadzie wygrany-wygrany.
 • Poznasz psychologię komunikacji - dowiesz się, w jaki sposób szczegóły w ubiorze czy zachowaniu wpływają na to, jak się czujemy i jak nas odbierają inni ludzie.
 • Odkryjesz sekrety optymistów, dzięki którym Twoje życie wypełni się radością i szczęściem.
 • Poznasz skuteczne metody wyznaczania sobie celów, by przejąć kontrolę nad swoim życiem i prowadzić je dokładnie w takim kierunku, jaki Ci najbardziej odpowiada.
 • Staniesz się bardzo świadomym użytkownikiem mowy ciała, co także pozwoli Ci odczytać ukryte komunikaty w zachowaniu innych ludzi.
 • Nauczysz się akceptować i szanować siebie, co zapewni Ci akceptację i szacunek otoczenia.
 • I wiele innych korzyści dostosowanych do Twojej osobistej sytuacji, bo będziesz pracować nad wieloma zagadnieniami z pomocą psychologa przez internet.

 

Kurs prowadzony przez internet - idealna pomoc w Twoim rozwoju osobistym

To smutne, gdy człowiek ma szczerą wolę, by zmienić coś w swoim życiu na lepsze, a warunki zewnętrzne - czy to praca, czy sytuacja rodzinna - skutecznie mu to uniemożliwiają. Pewnie wiesz o czym mówię, prawda? 

I właśnie dlatego, te osoby zaczęły coraz głośniej dopominać się o usługi konsultingowe przez internet. 

W związku z tym, postanowiłam czynnie wprowadzić w życie ich postulaty :) i jak najszybciej uruchomić Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej, składający się z indywidualnego CONSULTINGU i COACHINGU, który będę prowadzić wraz z zespołem psychologów. aonieważ internet, rządzi się swoimi własnymi prawami, będę zwracać się do Ciebie bezpośrednio per "Ty", zamiast "Pan/Pani". Mam nadzieję, ze Ci to nie będzie przeszkadzać, a nawet, że ta forma kontaktu będzie przez Ciebie preferowana. 

Jeśli korzystasz z komputera na pewno rozumiesz, jak wiele korzyści może przynieść taki wirtualny konsulting. Przede wszystkim są to:

 • oszczędność czasu związana z dojazdami,
 • możliwość wybrania dowolnego czasu i miejsca wirtualnego "spotkania",
 • zwiększona dyskrecja - nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,
 • częstszy kontakt z konsultantem,
 • trzykrotnie niższy koszt
 • intensywniejsza forma zajęć, a tym samym szybszy rozwój.

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej to indywidualny trening wyzwalania umiejętności społecznych, które pozwolą Tobie oraz każdej zdecydowanej na zmianę osobie, uzyskać korzystny wpływ na swoje życie.

Zapewniam Cię, że jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak jak chcesz, to uczestnicząc w Programie, na pewno znajdziesz coś bardzo wartościowego dla siebie. 


Czym jest CONSULTING i COACHING?


Consulting, to pomoc w rozwiązywaniu występujących problemów w komunikacji jednego człowieka ze sobą oraz innymi ludźmi w relacjach osobistych i zawodowych. 
Osoba prowadząca consulting wspiera klienta w sposób obiektywny i niezależny, poleca konkretne rozwiązania problemów i pomaga wprowadzać je w życie, za pomocą coachingu. 

Sprawdź czy Program jest dla Ciebie! 

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej do Ciebie pasują: 

 Odczuwam, że życie przepływa mi przez palce i chce to jak najszybciej
      zmienić, 
 Już kilka razy podchodziłam do zmiany osobistej i coś zawsze nie
      wychodziło, 
 Jestem osobą mającą trudności z nawiązywaniem satysfakcjonujących
      kontaktów międzyludzkich, 
 Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, 
      a szczególnie tymi, na których zależy mi najbardziej, 
 Odczuwam, że jestem przez kogoś wykorzystywana(y) lub
      manipulowana(y), i nie wiem jak sobie z tym radzić, 
 Moje związki partnerskie nigdy nie były w tak udane, jak powinny, 
 Mam kontakt z osobami, które potrafią mnie błyskawicznie zdominować,
      zdeprecjonować i sprawić, że odczuwam dyskomfort psychiczny, 
 Czasami mam wrażenie, że przyciągam do siebie niewłaściwych ludzi, 
      i nie wiem czemu tak się dzieje, 
 Chcę, nauczyć się czerpać z życia satysfakcję, i uwolnić od ograniczeń
      które narzuca mi życie, 
 Chcę, zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych niepowodzeń, i nauczyć
       się postępować inaczej, 
 Nie potrafię tak często, jak chcę, komuś odmówić i powiedzieć "nie". 

Jeśli zaznaczone przez Ciebie zostało 5 lub więcej odpowiedzi, to Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest dla Ciebie. 

Podczas trwania Programu będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość. 

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest przeznaczony tylko dla tych osób, które są gotowe do przeprowadzenia istotnych zmian w swoim życiu. 

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz od życia?


Uczestnictwo w Programie wymagać bowiem będzie wiele pracy własnej uczestnika. Będę zadawać trudne pytania, a co więcej wymagać na nie odpowiedzi. Będę wysyłać wiele materiałów do samodzielnej pracy, a następnie wymagać ich realizacji. 

Pewnie się teraz zastanawiasz dlaczego?


Otóż z moich doświadczeń w prowadzeniu konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na nie, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału. 

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą. 

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, słucha ich, a nawet robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej. 

Dlatego, aby Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej przyniósł Ci największą korzyść, będę bardzo restrykcyjnie sprawdzać Twoje postępy i zaangażowanie. Umiem sobie wyobrazić, jak się czuje człowiek, nawet go nie widząc. 

Jedno co już teraz musisz wiedzieć na pewno...


Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie, to w każdym momencie naszej wspólnej pracy, będę traktować Cię z szacunkiem i po przyjacielsku. Pamiętaj, że jako Twój osobisty konsultant, stoję zawsze po Twojej stronie. Nawet wtedy, gdy Cię będę ponaglać w podejmowaniu jakichś decyzji, zadawać trudne pytania czy wymagać więcej niż masz na to ochotę :) 

Dlatego, jeśli czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany osobistej, serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w Intensywnym Internetowym Programie Zmiany Osobistej. 

Jeśli chcesz spróbować zmienić swoje życie, zapoznaj się dokładnie z poniższymi informacjami i nie zwlekaj z decyzją. 

Przygotowałam dla Ciebie dużo materiałów szkoleniowych. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły działania Programu, ponieważ, chcę Ci umożliwić podjęcie decyzji o przystąpieniu do Programu w oparciu o rzetelną i wyczerpującą informacje. Tak, aby podjecie właściwej decyzji nie sprawiło Ci kłopotu. 

Jak to będzie wyglądać w praktyce?


Program trwa 12 tygodni, podczas których będziesz otrzymywać dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych. 

Twoje korzyści z uczestnictwa w Programie: 

 wzmocnisz pewność siebie i odkryjesz Twoją prawdziwą wartość, 
 nauczysz się innego sposobu myślenia o sobie i innych, 
 nauczysz się patrzeć na ludzi w zupełnie inny sposób, 
 dzięki temu uzyskasz przewagę nad otoczeniem, 
 poznasz, na co Cię naprawdę stać, 
 zrozumiesz, jakimi technikami i taktykami posługują się Ci, 
 którzy chcą uzyskać nad Tobą przewagę, 
 zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują
      do swoich celów, 
 nauczysz się strategii i taktyk, które po wprowadzeniu w życie pozwolą 
      Ci skończyć z autosabotażem i otworzyć się na nową jakość życia! 

Zakres Programu

Moduł pierwszy - 1-4 tydzień  Zamów »


Tydzień 1 - Twoja samoświadomość
Pierwszy tydzień przyniesie Ci szczegółową wiedzę o Twoich stanach wewnętrznych, preferencjach, możliwościach i ocenach intuicyjnych. Sprawdzisz swoją świadomość emocjonalną, ujrzysz wreszcie poprawną samoocenę i zobaczysz, jak to jest u Ciebie z wiarą w siebie, w poczuciem Twojej wartości, świadomości własnych możliwości, umiejętności, mocnymi i słabymi stronami, a także pewnością siebie.

Tydzień 2 - Co Ci daje bycie innym?
Zrozumiesz, że aby ludzie Cię szanowali, liczyli się z Twoim zdaniem i uznawali Cię za wartościowego człowieka, absolutnie nie musisz być takim człowiekiem, jak chcą inni. Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku zasad. A jakich, dowiesz się w tym tygodniu. 

Tydzień 3 - Udoskonalanie mechanizmu samoregulacji.
W tym tygodniu będziesz się zajmować panowaniem nad emocjami, impulsami i możliwościami, czyli stworzysz sobie swój wewnętrzny system kontroli. Od niego bowiem zależy, co jeszcze osiągniesz w życiu. 

Tydzień 4 - Stosowanie samokontroli i dyscypliny wewnętrznej
Nauczysz się patrzenia na siebie z perspektywy skutecznego funkcjonowania, samodzielności i uniezależnienia się od postaw, zachowań i poglądów innych osób. Poznasz zasady utrzymywania norm uczciwości, sumienności, elastyczności w dostosowywaniu się do zmian względem siebie i innych. 

Moduł drugi - 5-8 tydzień


Tydzień 5 - Motywacja do zmian
Uporządkujesz swoje życie dosłownie i w przenośni. Postawisz sobie konkretne cele, priorytety, i nauczysz się jak skutecznie dążyć do nowych osiągnięć. Omówimy te skłonności emocjonalne, które prowadzą ludzi do nowych celów lub ułatwiają ich osiągnięcie, czyli dążenie do osiągnięć, zaangażowanie, inicjatywę i optymizm. 

Tydzień 6 - Asertywność w życiu społecznym
Zobaczysz, jak posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nie naruszających praw i psychicznego terytorium innych osób, jest Ci potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Nauczysz się zasad asertywności, bez zachowań agresywnych, a także obrony własnych praw w trudnych dla Ciebie sytuacjach. 

Tydzień 7 i 8 - Najważniejsze umiejętności społeczne w relacjach osobistych i zawodowych
Czym jest i dlaczego jest taka ważna właściwa komunikacja z innymi, a także komunikacja z sobą. Stworzysz własną, komunikacyjną mapę siebie. Nauczysz się wzbudzania u innych pożądanych reakcji, czyli wpływania na nich, skutecznego porozumiewania się, łagodzenia konfliktów, przewodzenia, tworzenia więzi, współpracy i współdziałania. 

Moduł trzeci - 9-12 tydzień


Tydzień 9 - Myślenie pozytywne
Czym jest tajemnicza "moc przyciągania" i jak ją najskuteczniej wykorzystać we własnym życiu. Poznasz niezwykłe tajemnice największych sukcesmanów świata :) 

Tydzień 10 - Empatia, czyli jak wroga przerobić na przyjaciela?
Nauczysz się patrzeć na innych z zupełnie innej perspektywy. Uświadomisz sobie uczucia, potrzeby i niepokoje innych osób, zaczniesz ich lepiej rozumieć, rozpoznawać emocjonalne prądy osób i grup. 

Tydzień 11 - Tydzień dla Ciebie
W tym tygodniu skoncentrujesz się na pracy z wybraną przez Ciebie jedną cechą, która sprawia Ci największy kłopot. Może to być jedna z omawianych podczas programu, lub zupełnie dowolna. W tym tygodniu to Ty decydujesz, czym się będziemy zajmować. 

Tydzień 12 - Zupełnie inny człowiek!
Uporządkowanie informacji o sobie - o nowym człowieku, którym jesteś. Być może osoby z Twojego otoczenia, nie zauważą w Twoim charakterze wielkiej zmiany, albo nie będą umieli jej sprecyzować, ale na pewno zauważą, że jesteś teraz zupełnie innym człowiekiem :) 

To podstawowe aspekty programu, ale oczywiście nie wszystkie. Będziesz mieć do materiałów szkoleniowych mojego autorstwa, do ankiet sprawdzających Twoje wyniki, prezentacji, artykułów, fragmentów książek, i moich zapisków (consulting). Dodatkowo będę sprawdzać Twoje postępy na bieżąco je korygując (coaching). 


Tygodniowy rozkład jazdy:


 Dzień 1 - otrzymasz materiały szkoleniowe ze szczegółowymi
      informacjami, dotyczącymi omawianego zagadnienia *) 
 Dzień 2 otrzymasz testy/zadania domowe do samodzielnego
      przerobienia, 
 Dzień 3/4 - przesyłasz do mnie wykonane zadanie domowe, po czym 
      co jakiś czas otrzymujesz artykuł, fragment książki, etc. 
 Dzień 5 - odsyłam Ci swoje uwagi. 

Mam nadzieję, że wygląda to dla Ciebie bardzo ciekawie :) 

Zauważ, że Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej jest zdecydowanie bardziej intensywny niż tradycyjne zajęcia stacjonarne! A kosztuje 1/3 tego, co zajęcia prowadzone metodą tradycyjną. Zatem jeśli już teraz chcesz wiedzieć, ile kosztują... 

...to zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, pomyśl ile Cię kosztuje 1 (słownie jeden) dzień, podczas którego jest Ci smutno, bo znowu ktoś lub coś Cię w życiu zawiodło, czujesz się źle, wszystko jest nie tak jak chcesz, i masz naprawdę dość wszystkiego. A teraz przemnóż to, przez ilość dni w miesiącu, kiedy tak się czujesz. 

A teraz policz, ile to będzie w ciągu roku... 

Życie jest zbyt krótkie na to, by pozwolić sobie na taki stan ducha!

Bonusy dla Uczestników programu


Wiemy, jak trudno jest wytrwać w swoich nowych postanowieniach, dlatego oferujemy dodatkowe bonusy dla uczestników programu! 

Bestseller
Akademia Sukcesu 

Autor: Iwona Majewska Opiełka 
Wydawca: Złote Myśli, 343 strony, wartość 39,90 zł
Jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić.


Bestseller
Efekt jo-jo w motywacji 

Autor: Zbigniew Ryżak 
Wydawca: Złote Myśli, 256 stron, wartość 34,90 zł
Poznaj swoje naturalne siły, które pozwolą Ci osiągnąć trwały sukces. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić.


Co jeszcze zawiera Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej?

Poniżej pełna lista dla każdej z wersji programu:   Light >>Standard >> oraz VIP >>

  Light Standard VIP
Materiały szkoleniowe w mp3  
Ankieta początkowa wyznaczająca obszary
Materiały do samodzielnej pracy  
Analiza profilu psychologicznego
Sprawdzanie 1 pracy domowej tygodniowo
2 dodatkowe konsultacje tygodniowo    
Dodatkowe materiały szkoleniowe  
Pomoc w tworzeniu life planu
Ankieta końcowa - podsumowujaca  
10 konsultacji GRATIS (*)    
(*) Po ukończeniu pełnego Programu. Ważne 3 miesięce.

 

"Intensywny Program Zmiany Osobistej może mieć na Ciebie większy wpływ, niż wszystkie książki i seminaria w Twoim życiu. Jest też skuteczniejszy niż sama terapia, bo ukierunkowuje Cię na osiągnięcie mistrzostwa w ważnych dziedzinach życia."


Oferujemy Ci 10 dni Gwarancji Satysfakcji

Teraz masz szansę zadecydować, czy naprawdę chcesz być szczęśliwym człowiekiem.

dJeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z naszych usług, możesz otrzymać zwrot swoich pieniędzy. Wystarczy, że w ciągu 10 dni od rozpoczęcia kursu nam o tym powiesz, a natychmiast otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

Nie ponosisz więc ŻADNEGO RYZYKA.

Kto jest autorem tego programu?

Aneta Styńska

Z wykształcenia psycholog społecznyspecjalista ds. psychologii organizacji, założycielka pracowni Psychology Consulting, które specjalizuje się w pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu.Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju. Jest właścicielka pracowni psychologiczno-logopedycznej Psychology Consulting, autorką serwisu www.psychorada.pl, współautorką serwisu psychologicznego dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty www.psyche.com.pl. 

 

Co trzeba zrobić, by rozpocząć swój udział w Intensywnym Programie Zmiany Osobistej?

 

Kliknij w poniższy link, aby zamówić pierwszy moduł IPZO Standard

Kliknij! 

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań

- pisz śmiało na adres: kontakt@psychorada.pl

 

 

Polityka prywatności | Program Partnerski | Kontakt: kontakt@psychorada.pl

Copyright 2010 Aneta Styńska & Psychology Consulting

Wszelkie prawa zastrzeżone.